Aby se dostala k profesorovi, kterého podezírá z účasti na tragédii svojí rodiny, jde Mia na lékařskou fakultu. Jenže se brzo zaplétá do světa biohackingu. (Netflix)

Recenzie používateľa kenkaku k tomuto seriálu (3)

Biohackeři (2020)

1.řada: ***** Seriál je třeba brát lehce s nadhledem (svítící hlodavci a kytky, komáři s červenými očima… :)). Na druhou stranu je scénář tak chytře napsaný, že se nestihnete nudit a babrat v ptákovinách. Osobně mě jen zamrzel ten otevřený konec. 2.řada: ** pokračování Pseriálu zdánlivě navazuje na konec předchozí epizody (reálně poskočí o 1/4 roku během kterých je vše jinak). Bohužel ve vyprávění toho co se stalo je takový bordel (a je ve zcela jiném duchu), že vše působí dost křečovitě a zmateně. Scénář je o dost slabší a ve výsledku nudnější. Podrobněji u jednotlivých epizod. ()

Série 1 (2020) (S01)

Seriál je třeba brát lehce s nadhledem (svítící hlodavci a kytky, komáři s červenými očima… :)). Na druhou stranu je scénář tak chytře napsaný, že se nestihnete udit a babrat v ptákovinách. Osobně mě jen zamrzel ten otevřený konec. ()

Série 2 (2021) (S02)

Pokračování seriálu zdánlivě navazuje na konec předchozí epizody (reálně poskočí o 1/4 roku během kterých je vše jinak). Bohužel ve vyprávění toho co se stalo j takový bordel (a je ve zcela jiném duchu), že vše působí dost křečovitě a zmateně. Scénář je o dost slabší a ve výsledku nudnější. ()