She-Hulk: Neuveriteľná právnička

Strelená, zelená, do týchto džínsov stvorená (E05)

(epizóda)
  • Česko Zelená panenka, v těsných džínách roštěnka (viac)

She-Hulk zisťuje, že Titania vlastní meno "She-Hulk" a žaluje ju za používanie ochrannej známky. (Disney+)

Martrix

Jessica Gao se zatím do vkusu většiny milovníků fáze IV netrefuje.  Její She-Hulk sice jako superhrdina vypadá, ale ve skutečnosti je to pořád "jen" Jennifer Walters. Spousta lidí stále čeká, že se tento sitcom z MCU prostředí, transformuje do klasické supoviny...že se to rozjede. Tato epizoda už musela probrat i ty největší doufálky. NOPE. Prostě je to odlehčená bonusovka a netradiční představení nové postavy. Vcelku milé, občas vtipné a sympatické ženy, navlečené v zeleném brnění. Tvůrci nás netahají za nos, nezdržují ...takhle odlehčené to bylo vymyšleno, stvořeno a servírováno. Sitcom...nic víc. Nenáročná zábava. Hodnocení diváků odráží frustraci z toho, jak jde MCU do kytek. Kdyby tento seriál běžel chvíli po Thor Ragnarok, nejspíš by měl lepší ohlasy. Hlad po kvalitní komiksárně, bere nadhled skoro každému fandovi. MCU je najednou plné žen s jejich problémy a divným humorem... . Chápu a částečně ten šok sdílím. Je teď mnohem víc vidět, jak hodně byly upozaďovány na úkor mužských hrdinů. Doba se hold změnila. ()

warrenur

Nezdielam tunajsie "pohorsenie". :) Prave preto, ze ak trochu sledujete i streamerov a dianie na socialnych sietach, tak prave kradnutie, ci "poskvrnenie" obchodnych znaciek, mien, je bezna nechutna vec. Takze som to celkom so zaujmom sledoval. Skoda, ze nam neukazali vysledny "umelcov" produkt. "Majster-krajcir" bol rozhodne svojim prejavom dokonaly. :) 60% ()

tomik99

Pokud se seriál snaží být nástupcem "Tenkrát 20" či jiných snobských seriálů, musí na to trošku jinak. Tímto Marvel neosloví svou stávající fanouškovskou základnu a ještě hůř - nezíská ani ty nové diváky, protože ti radši zůstanou u zmíněné a o tři stupně kvalitnější "Tenkrát 20". Je to děs, nedá se na to dívat. A očima průměrného Evropana, který není zabořený Americe v prdeli, je to snad ještě horší. Opravdu se to nedá. Pamatujete si, jak si Daredevil opatřil kostým v první řadě na Netflixu? Marvel Studios nám jasně ukazuje zdvižený prostředníček, protože současné obstarání kostýmu snad nemůže myslet vážně. ()

Trevor

Avongers či Avingers, aspoň tie tričká stáli zato aby sa človek nad tým pousmial, aj keď to mal byť asi smiech cez slzy že ľudia kúpia detičkám skôr figúrku z Aliexpress za 0,99 ako tú od Pop! Za 14,99...po zhruba 15 minútach ma to prestalo baviť, nakoľko ešte aj Súdna sieň na televízii Hnoj ponúka zaujímavejšie pokusy o súdne procesy. Chudák Matlock, keby sa toto dialo počas jeho éry...Ak bol aj skrytou pointou akýsi boj či už vo vnútri spoločnosti alebo s jednotlivými potomkami autorov komiksov, tak nám je to úplne ukradnuté a áno, táto epizóda je asi dno seriálu, ale možno už o 7 dní budeme ešte viac prekvapení. ()

oveckaoa odpad!

Titaniu pustí z vězení ona si zaregistruje značku She Hulk a prodává kosmetické výrobky She Hulk se to nelíbí  a zažaluje ji. První prohraje , když ukáže záznam kde říká, že jméno She Hulk ji daly reportéři  pak vyhraje , když předvolá chlápky ze seznamky co se s nima seznámila. Už tohle je blbost jelikož je to podjatý soud a ty svědci jsou pod vlivem She Hulk jelikož jim dala , ale Marvel to neřeší a lidi taky ne jelikož z 13 lidí na to  narážím jediný ono celkově ty soudy jsou plné sraček co by neprošly ani v paralelním vesmíru. Jinak tenhle díl nemá ani žádnou akci a ani potitulkovou scénu (díky bohu za to). Osobní hodnocení 40 procent hodnocení za díl 0 procent.   Kdyyby byly lidi  na csfd co k čemu tak to pošlou do černých čísel kam to patří. ()