Jen čelí problémom so zákonom a daním svojho života do poriadku. (Disney+)

tomik99

Začátek byl otřesný, smutně jsem kýval hlavou a říkal jsem, co to je. Pak ale přišel zlom a She-Hulk konečně prolomila čtvrtou zeď. Vkusně a efektivně. Asi si nedokážu představit vkusnější způsob, jak se nám fanouškům dostat pod kůži. Závěr s Kevinem byl opravdu vtipný a originální. Neříkám, že tento směr je zrovna můj šálek kávy, ale rozhodně šlo o něco jedinečného. Marvel si navíc dokázal udělat srandu sám ze sebe, což se každý den taktéž nevidí. Stačilo to ale? Jako jednohubka skvěle originální. Z pohledu celého příběhu a celé řady ale nikterak podstatné. ()

ondravzi odpad!

Prosím vás takové ukončení seriálu je pěkně ostudné, i když sama Jen říká, že je to nesmysl. Aby šla někam a řekla, že chce tohle a tohle, se mi zdá jako kdyby děcko v minecraftu na youtoobu napsalo command @s creative mode, protože mu creeper odbouchl domeček z hlíny, a tak si to postavilo z netherite bloků. Když bude v nějakém dalším filmu, tak prosím, ať to takhle znova nedopadne. ()

kenkaku odpad!

To mrknutí na 45 let starý seriál bylo to nezkonkurenčně nejlepší co FINÁLE seriálu předvedlo. Bohužel trvalo sotva minutu a pokračovalo klasickou Sulk… vážně to, že se čtyřicátníci chovají/mluví jako teenageři, je vtipné? Mě to přijde debilní. No a poznámku o “druhé sérii” považuji přímo za urážku (včetně toho potvrzení jak vznikají scénáře podobných skvostů co nyní Disney plodí). ()

Pichloza

Dnešní prolomení čtvrté zdi v podobě procházky po Marvel kampusu a rozhovoru s Kevinem byla asi jedna z nejvtipnějších a nejzajímavějších věcí co jsem zatím v současném MCU viděl. Zároveň taky musím opět pochválit vyobrazení trolů z internetu a nakonec i překvapení v podobě postavy z komiksů, která dost spojená s Hulkem. Celkově aspoň z finále mám opravdu čirou radost. ()

DJ_bart

tohle bylo tak moc meta až z toho mám METAstáze na mozku.... nemám ponětí, jestli to mám chápat jako nějakou konstruktivní sebereflexi, ale v jednom mám jasno: z MCU, mé dříve oblíbené blockbusterové franšízy a továrny na fantastické spektákly, se stal jeden velkej meme – nevtipnej, trapnej, generickej meme. A ne, borcení čtvrtý stěny non plus ultra tomu fakt nepomáhá. A upřímně, láme mi to srdce. ()

• V epizodě je zmíněna postava Mighty Thor jako Lady Thor. Tato postava i přezdívka „Lady Thor“ se objevily ve filmu Thor: Láska jako hrom (2022). (Knowho)
  • V seriálu se objeví robot jméno K.E.V.I.N a znamená to „Kreativní Entita Vizuálních Intermediálních Návazností“, v originále „Knowledge Enhanced Visual Interconnectivity Nexus“. Robota lze přirovnat k producentovi a řediteli Marvel Studios Kevinu Feigemu. (DominatorCZ)