She-Hulk zastupuje Leap-Froga, ktorý sa zranil kvôli zlyhaniu svojho superobleku na mieru. (Disney+)

Venom

Strašne som sa bál že She Hulk skazí DareDevila, ale som rád že sa tak nestalo. DD je skoro taký istý ako v Netflix seriálu, okrem pár scén viz keď napr. ráno ide po ulici v obleku. A ešte napr. že v deň keď sa spozná s Jen tak sa s ňou vyspí, čož u DareDevila nie je zvykom. Som rád že sme konečne videli poriadny súd s jasným dôvodom kde Matt samozrejme ako vždy bol perfektný právnik. Tak isto chémia medzi DD a She Hulk bola vyborná. Len škoda že scénu v chodbe keď je DD proti pár ozbrojeným chlapom skazí príchod She Hulk. Aj humor bol dosť dobrý, len škoda stále toho zlého CGI. Konečne sa nám tu viac predstavuje záporak seriálu a konečne vidíme aj She Hulk ako neovláda svoj hnev. Ďalej pekný, moožno teaser na Red Hulka? V celku to konečne bola dobrá časť s nejakými chybami ale DD to určite zachránil a aj si to dosť kradol pre seba. ()

SaNcHeZ_cz

Epizody většinou nekomentuju ale tady je to asi potřeba. Vážně bych chtěl tomuto dílu dát víc. Charlie Cox je zpět v roli která mu sedne a každá scéna ve které se objeví je rázem lepší neboť tam působí jako skutečná postava ne jen špatně napsaná figurka. To je ale tak vše, protože zbytek je to samé, co postupně bublalo pod povrchem předešlých sedm epizod. A po dvaceti minutách to už ani Daredevil prostě nezachrání. Ne v momentě, kdy i jeho existenci v rámci seriálu zredukují tvůrci na pár rádoby humorných replik předtím, než nasadí uspěchaný tease na finále. Tohle prostě jde úplně mimo mě a tak nějak nechápu, co vlastně tenhle seriál má být. A nebo jsem už na to starý. Pravděpodobně obojí. ()

ArsenalEagle

To, na co jsme všichni čekali (po té, co byl ofiko představen jako součást MCU v No Way Home), tj. že DareDevil dostává konečně trochu více prostoru v momentálně největším filmovém universu. Paradoxně přeskakuje ze dvou kvalitně nejlepších seriálů Marvelu (vlastní DareDevil a Punisher) do zatím toho nejhoršího. A byl by to právě on, kdo by dokázal vytáhnout díl na 4 hvězdy, kdyby epizoda neměla posledních 5 minut, které ji opět srazily. Abych nikoho nevyvedl z omylu - Murdock v podání Coxe je skvělou komplexní postavou narozdíl od většiny zde přítomných parodií, ale zde kupodivu dokonce fungovaly i základy seriálu a chemie mezi postavami a byl zde k žasu i náznak fungujícího děje, což je něco, co jsem ani nečekal, že by mi She-Hulk mohla dát. Nejlepší díl seriálu, což s přihlédnutím na kvalitu celku není žádná výhra, a doufám, že tenhle nepovedený pokus boření 4. zdi se CGI horším než které nabízel IronMan před 15 lety, končí 9. epizodou. ()

filmfanouch

Režisérka Kat Cairo se vrátila k režii seriálu She-Hulk: Neuvěřitelná právnička poprvé od 4. epizody a předposlední epizoda láká na někoho, kdo byl pro mnohé největším lákadlem celého seriálu - Daredevil. Charlie Cox je zpět v roli Ďábla strážného a bylo snadné se obávat, jak vlastně bude fungovat humornější stránka Daredevila po jeho prakticky temném seriálu. Naštěstí tyto obavy vezmou rychle za své, protože je nejen radost vidět Daredevila opět v akci, ale především se ukazuje, že se správným přístupem může tato postava být funkčním těžištěm humoru. A i když budou mnozí mít s humornějším pojetím Daredevila pořád krapet problém, toto pojetí jednoduše sedí k pojetí celého seriálu a velmi snadno to celé šlo udělat mnohem, mnohem, mnohem hůř. Nový soudní spor se tentokrát obchází bez vedlejší linky navíc a je to v součtu jen k prospěchu věci. Zbývá tak více času na chemii mezi Mattem Murdockem a Jen Walters, která funguje bravurně a nástup Matta Murdocka rychle nechá zapomenout na všechny ty pochybné existence, které s Jen Waltersovou zašli na rande. Snaha o humor i tentokrát nefunguje vždy a chvílemi to opět působí, že šli scenáristé krapet více přes čáru, jinak je ovšem snadné se u této epizody vlastně smát od ucha k uchu, především i právě díky klidnému pocitu, že šlo se setkáním dvou superhrdinských právníků skutečně pracovat odpudivějším způsobem. V osmé epizodě se primárně pořád něco děje, kdy Leap-Frog je velmi zábavnou postavou. Automaticky ho pochopitelně nejde brát vážně a tvůrci si to od počátku uvědomují. Jeho nevyzpytatelnost vede k ukázání toho, že chystaný seriál Daredevil: Born Again by Daredevila mohl představit v solidní fyzické formě, největší radosti je ovšem fakt, že si Cox návrat do role očividně užívá a nemám problém Muže beze strachu představit v krapet odlišném světle, které ve finále mile překvapí. Je to pořád předposlední epizoda a tak pochopitelně musí dojít k budování na finále. Pohár trpělivosti u Jen přeteče, ukazuje se, že se tajemná hrozba zřejmě neštítí ničeho a přitom ono finále této epizody působí nečekaně vážněji a přitom se opět dotýká problému žen ve společnosti. Spousta lidí tento aspekt nebude moci docenit a úmyslně na tomto seriálu bude nadále hledat jen to špatné (a především si nedovolí rýpnout do faktu, že byl Daredevil v jejích očích znásilněn), ti rozumnější ovšem jednoduše najdou pravdu. Nezbývá než doufat, že finále bude stejně tak zajímavý zážitek a že Kat Coiro potencionálně předvede i něco víc než pouhopouhou tvůrčí rutinu.... ()

kesty

v sekunde, ked Jen na Matta povedala do kamery "who's the asshole?" (rly, slepého urážať je funny?) som vedel, že tento seriál už nič nezachráni :( tri hviezdy za Matta a prvé dva podarené jokes z celého seriálu ("am I wearing pants?" + "ketchup and mustard suit"), ale aj to sa musím extrémne premáhať. ()