Hees

Obrovská disproporcia (rozdielnosť) v zábavnom začiatku a potom v relatívne nudnom konci ma nechala nejakú dobu rozmýšľať ako hodnotiť tento počin. Najväčší problém nevidím v samotnom príbehu, alebo v nejakých hrdinoch, ktorý sa v príbehu nachádzajú, ale v obrovskom opakovaní tých istých vtipov a tie sa opakujú tak dokola, že z toho čo na začiatku bolo vtipné postupne sa stáva opozeraná do neba volajúca nuda, lebo príbeh neprichádza zo žiadnymi elementami prekvapenia teda okrem jedného a tiež neprichádza s nejakými inováciami situácii. Napriek tomuto musím povedať, že Hamefura ma dosť bavila napriek tomu, že to je reverse hárem anime (teda aspoň myslím). Hamefura má do istej miery prítomné aj prvky nejakých inovácii a dosť ma bavil aj začiatok, kde naša hlavná hrdinka bola len dieťaťom. Problém vidím aj v tom, že z tohto anime a konceptu sa dalo vytĺcť aj oveľa viac, ale ono sa to vo svojej nahej podstate sústredilo len na jednu vec, ktorú síce robilo perfektne, teda ňou myslím naivitu hlavnej hrdinky a vtipy okolo toho, ale čím diely pribúdali a bolo ich viac tak toto už nestačilo a to čo som na začiatku hltal každý diel postupne vyprchalo, ale nespokojný nie som. ()

Jeoffrey

Hamefura je vtipná a sympatická podívaná v pěkném pastelovém kabátku. Je to něco úplně jiného, než jsem původně čekal, protože fakt, že hlavní hrdinka je reinkarnovaná do role záporačky se hned po pár dílech stává v podstatě irelevantní a tak je největší zábavou sledování přírůstku zdejšího harému na epizodu a především fakt, že Bakarina nemá absolutně tušení! Hlavní hrdinka je něco tak roztomile pozitivního, energického a totálně naivního, že mě hodně bavilo se na ní dívat. Celý seriál má strašně pohodový náboj, postavy jsou sympatické a největší drama tu nakonec je tak akorát zjišťování, že Sirious Dieke není takový "dick" jak by jeho jméno napovídalo... Hamefura byla opravdu příjemným zážitkem, bavila mě, líbila se mi a jasně, vím, že to byla vlastně strašná blbost, ale mě je to úplně jedno, protože stejně jako Bakarina i já dokážu být k mnoha věcem naprosto nevšímavý. 7,5/10 ()

gumbo

Anděl. Catarina je anděl. Přiřítí se jak uragán a zlepší životy každému koho potká. A nelze se pak divit, že jí všichni milují a nakonec jí odpustíte i to, že nikomu tu lásku vlastně neopětuje, protože jí to prostě nedojde. Veskrze pozitivní věc, která mě starého romantika nemůže nechat chladným. Jasně je to naivní, ale v životě občas tyhle doplňovače pozitivních emocí zkrátka potřebujete, protože je někdy těžké v tom "reálném světě" to vše okolo snášet a tohle je přesně ta věc která dobíjí pozitivnem a energií, když se jí necháte unést. Navíc Catarina je přesně "můj typ hrdinky" a já si nemůžu pomoct, jelikož tyhle střeštěné radostí nabyté "trochu podivínky" prostě miluju. 90 % ()

Starletka

Původní komentář z 06.09.2020: Taková velice odpočinková blbůstka s hezkou animací, občasným humorem a jednodimenzionálními postavami, na které je nejlepší, že v harému hlavní hrdinky nejsou jen princové, ale i princezny. A Catarina blbá není, jen má lepší preference. :D Jenom jsem nepochopila, proč musí být ke konci každá episoda z větší části recap. 7/10 ()