Kozmický hriech

• Česko Kosmický hřích (viac)

Píše se rok 2524. Ze vzdálené planety zrovna přišla zpráva, že se podařilo uskutečnit první setkání s mimozemskou civilizací. Armáda musí ihned zareagovat, aby odvrátila hrozbu mezihvězdné války. Osud lidstva je v rukou sedmi odvážlivců, kteří se vydávají na unikátní misi. Věří v nejlepší, ale připravují se na nejhorší. (Filmbox)

walkingdead

Willisovi se ve vesmíru obvykle dařilo, tak se tam vydal i na stará kolena. Radši měl zůstat doma a pustit si v bedně třeba Die Hard... protože tenhle film je úplně o ničem, má akorát docela slušné (béčkové) obsazení. Pobaví jen ta směšná výstroj, co na sobě BW a spol. nosí (nemůžu si vzpomenout, z které počítačové hry je to ukradené). Zatím nikdy jsem filmu s Willisem neudělil odpad! (obecně je dávám nerad z úcty k práci lidí ze štábu) a tady je to hodně na hraně, ale přimhouřím oči a zaokrouhlím nahoru... ()

BOURQUE

Je čoraz smutnejšie vidieť, že kam sa za tie roky „prebojoval“ jeden z ikon deväťdesiatych rokoch. Nehovorím, že Bruce Willis sem-tam („náhodou“) sa neobjavuje aspoň v priemerne lepších filmoch, ale Bohužiaľ, holou pravdou je, že veľkú porciu jeho filmových angažmánov tvoria filmy z kategórii „C“ a „D“. Príkladom je aj aktuálny sci-fi „Cosmic Sin“. Ten síce sa začne nádejne a budí pocit toho, že to bude pozorovateľné béčko. V druhej polovici sa však zrúti všetko a z celého filmu sa stáva takmer nepozorovateľný zmes stokrát videných riešení a vecí, ktoré sme už „videli niekde inde“. Jedna menšia hviezda za aspoň mierne lepší začiatok, ale ináč keď máte na výber, tak tento snímok kľudne vynechajte. P.S.: Spolupráca režiséra E. J. Drakea a herca B. Willisa ešte bude pokračovať minimálne v ďalších troch filmoch. Ajaj! :( Osobné hodnotenie: 54% (*) ()

slunicko2 odpad!

Věru, hrozné. 1) Scénář psal, zdá se, nějaký nadaný puberťák a hráč počítačových her. Svědčí tomu rádoby duchaplné dialogy plné "hlášek", které bučí jako stádo krav._____ 2) Johnny tě nikam neteleportuje. Už jsi někdy zažila kvantový skok? Ne. To ani pro zábavu? Ne._____ 3) Řekni, že se teleportujeme a nevybuchneme, žadoní voják - bojový specialista, člen zvláštní jednotky vesmírné federace pro kontakt s mimozemšťany. Spíš udělá díru do vesmírného času a pak tě vykopne na druhé straně, uklidňuje ho další odborník. Ovšem pozor! Dokud nedojde k interferenci tachyonů, budeme v pohodě. A co když dojde? No tak pak to bude...zajímavý... Ale nakonec není důvod se bát. Je to jen kvantový přemístění, žádná raketová věda._____ 4) Zlatá Stargate s podobnými dialogy, ale tam mě bavily, tady ne._____ 5) Na filmu je laciné všechno. Bruce Willis vyhrál cenu Zlatá malina (Razzie) za "nejhorší výkon Bruce Willise ve filmu 2021", což je jednorázová kategorie pro Willisovy role v osmi filmech uvedených v daném kalendářním roce. Poté, co však Willisova rodina 30. března 2022 oznámila, že hvězda odešla do důchodu poté, co jí byla diagnostikována afázie, výbor Razzie následující den tuto kategorii oficiálně zrušil s prohlášením: "Pokud je něčí zdravotní stav faktorem v jeho rozhodování a/nebo výkonu, uznáváme, že není vhodné mu Razzie udělit."_____ 6) Ovšem Bruceovi bych jeho účast neměl za zlé. Své scény natočil za pouhé dva dny a přišel si údajně na 2 miliony dolarů. Kdo z nás to má? ()

silentname

Po tých hodnoteniach som čakal asi horší výsledok lebo v jadre bolo pre mňa "Cosmic Sin" celkom pozerateľné. Je to síce kolosálna blbosť a rozhodne tu kopec vecí nedáva žiadny zmysel. Plus je to v mnohom aj ohromne predvídateľné. Môžete trikrát hádať ako Zem vyrieši vojnu s mimozemšťanmi v tomto filme. Áno. Obrovskou-obrovskou bombou, ktorá zlikviduje všetko v okruhu niekoľkých svetelných rokov. Lebo za asi 500 rokov sa nám už podarilo priniesť oveľa väčšie bomby než tie čo máme teraz. A tiež nechápem prečo sa nemohli teleportovať priamo na planétu ale bolo nútené, aby boli rozdelení a potom nám je samozrejme jasné ako to dopadne. V podstate viete kto zomrie, viete kto prežije, viete ktorá postava skončí nakoniec medzi mimozemšťanmi, viete odhadnúť dokopy úplne všetko čo sa udeje. A okrem toho je to všetko vysoko zjednodušené, lebo film nemá čas na to riešiť detaily. V jadre si myslím, že koncept by mohol byť zaujímavým seriálom, alebo prípadne aj akčnou videohrou, pri ktorej strávite niekoľko desiatok hodín a budete spoznávať svety a nejakým spôsobom bojovať s touto rasou. Alebo to aspoň sledovať na viac než 90 minút. Lebo na to, aby to fungovalo to potrebuje určite viac času a určite nejaký reálny zážitok. Lebo takto to v žiadnom prípade nemohlo fungovať a ani nefunguje. Hodnotenie: C- ()

Figu

Fakt to nechápu a je mi z toho smutno... Veřil jsem, že jako extra top fanoušek Bruce skrz hodnocení určitě v klidu přimhouřím oko, nicméně konstatuju - Bruci prosím dost! Dost všeho! Takovej borec, pan herec, bourák, celebrita, šampión a legenda si nemůže takhle přeci ničit pověst, kariéru a fanoušky?!... Fakt už dost prosím! Podívej se, co jsi dokázal a zahrál za skvosty!!! Fakt už dost do prdele!!! 25% ()

• Snímek byl nafilmován během března 2020 v americkém státě Georgia, konkrétně se točilo ve městech Atlanta a Norcross. Hlavní natáčení pak skončilo těsně před vypuknutím pandemie covid-19. (fiLLthe3DD)
  • Bruce Willis (James Ford) za film obdržel honorář ve výši dvou milionů amerických dolarů, přičemž všechny své scény zvládl natočit za pouhopouhé dva dny. Rozpočet snímku byl zhruba 20 milionů amerických dolarů. (fiLLthe3DD)

Byly uděleny Zlaté maliny

Byly uděleny Zlaté maliny

27.03.2022

Jak už bývá každoroční tradicí, den před rozdáním zřejmě nejprestižnějších filmových ocenění, jakými jsou Oscary, přichází i udělení nejznámějších anticen. Zlaté maliny každý rok směřují nejhorším… (viac)

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

Hvězdy kultovního snímku Pulp Fiction Bruce Willis a John Travolta si po necelých třech dekádách zopakují spolupráci. Oba se totiž objeví v novém akčním filmu Paradise City. Snímek chystá režisér… (viac)