artlover

Podľa hodnotení som očakávala, že si sadnem na riť a možno som si to tým skazila, ale až tak ma seriál neuchvátil. Zo začiatku ma to vlastne vôbec nebralo. Nevadilo by mi, že sa niektoré diely venujú vlastne len určitej postave, ale dobré momenty sa akosi striedali s takými, čo zasmrdeli lacnotou. Prostredie celkom v pohode, aj tie štetky ma dosť bavili, len ten koniec s Kimmy a jedom .. eeeh :D takže nakoniec za 3* ()

slatkakuca

Takový velkolepý hodnocení pro takou slátaninu mi není jasný. První díl skvělý nástup, v druhém díle, co se na scéně objevil zvláštní útvar obklopený technikou jak v NASA, mi došlo, že se žádná sláva konat nebude. Vydržet do 8. dílu s bandou nesympatických lidí byla fakt fuška. ()

MatoPalkes

Španielská paráda. Postupné dávkovanie informácii skvelo vyvážené a ku koncu sa z toho stáva výborný thriller. Veľmi dobré herecké výkony a ešte lepší scenár. Budem si musieť na španielsku produkcii viacej posvietiť. ()

hypnos11

Typický Oriolův výtvor - skvěle natočené, napětí by se dalo krájet, ale dolů to sráží scénář, který sice zajímavě graduje, ale celá jeho pointa je podivná, chování postav místy hodné poklepáíní si na čelo. Trochu to přípomíná Twin Peaks nebo The Lost, vše je podřízeno tomu, aby se v sérii objevil jeden dějový zvrat za druhým. Tentokrát ale k 5* bylo hodně blízko. ()

mdf

Tohle je další španělská pecka, už si myslíte že jste všechno prokoukli,ale přijde zvrat a opět jste skoro na začátku. ()

McGuffin

Mladou manželskou v Madridu usazenou dvojici dostihne jejich vzájemně neznámá temná minulost a sobě i publiku musí odhalit, jestli je v ní vina nebo Nevina, El inocente. Po mladé manželce pase ve své pracovní době policista zachycený na dávné kompromitující nahrávce z bordelu, v němž dříve pracovala, ale tváří se, že vyšetřuje vraždy, které se kolem ze stejného důvodu vrší. Po manželovi pase někdo neznámý a soukromá detektivka mu pomáhá zjistit, kdo a proč. Po všech lumpech dohromady pase jiná policistka, které záměrně překáží zkompromitovaný policista, aby při vyšetřování náhodou nenašla nemravné nahrávky. Scenáristé Jordi Vallejo, Guillem Clua a též režírující Oriol Paulo a ostrakizovaná policistka najdou všechno, nahrávky, mstitele, dávné přející i nepřející kolegyně z bordelu, vrahy, odpuštění i ztracenou dceru. A přidají novorozence nakonec. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. MacGuffin ()

buddha_ps

Nevina vás nepriková do kresla napätím, neponúkne extatické umelecké zážitky - ona len baví. A baví s ľahkosťou a gráciou, núti sledovať dej a dávať pozor na jednotlivé náznaky - tak ako u všetkých Oriolovych počinov.  Paulov herecký ansámbl zvykle odvádza 100% prácu, a ako bonus tradične jedna femme fatale, tentokrát presladká nevinnosťou prekypujúca :-) Aura Garrido ()

dew

Takové celé  nějaké divné. Měla jsem velký problém se dodívat. Našly se tam i dobré momenty a při citlivějším a hlavně  hlubším zpracování to mohlo být docela napínavé  krimi.  Většina drastických záběrů byla podle mě úplně nadbytečná, v ději nelogičnosti a někdy i úplné nesmysly.  Herecké výkony celkově slabé, až na některé výjimky. Nejhůř na mě působil otravně prkenný hlavní hrdina,  jeho partnerka mě taky nijak neuchvátila. Jejich herectví mi připomínalo jedině slaboduché telenovely. Naopak celkem uvěřitelná byla Alexandra Jiméz jako vyšetřovatelka a Ana Wagener a Gonzalo de Castro jako manželé.  Celkově ovšem zklamání, Španělé umí točit úplně na jiné úrovni. ()

Hexx

Po druhém díle jsem se znovu šel sem podívat, jestli se mi to hodnocení nezdálo... Nezdálo! A záhy jsem se o tom začínal přesvědčovat, kolem čtvrté páté epizody do sebe složitá, leč ukázkově vykreslená stavebnice začíná postupně zapadat. Velice náročný seriál, trošku z jiné planety, z takové, kde scénář píše místní Bůh a né lidský scénárista... Příběhy postav, vždy na začátku každého dílu, byla třešnička na dortu, to mě bavilo náramně. Přeci jen tomu nějakým způsobem nemůžu dát plnou palbu, ani sám pořádně nevím proč. Možná proto, že jsem na to koukal v dabované angličtině. Každopádně velká paráda pro vyzrálé a zkušené diváky. ()

supEnoc

Very good. Very very good. Velmi originální storytelling a výprava z POV jednotlivých postav. Má to akci, napětí, drama, spousta scén byla i velmi emotional a nenechala suché oko. Trošičku to v té koncovce přepískli s twistama, ta Kimmy revenge arc byla imo už overcomplication, ale 100x raději uvítám lehkou překombinovanost, než predictable boring děj, kde mě nepřekvapí vůbec nic, což je lately the case téměř u každého počinu. Takže all in all, velká spokojenost. 90% ()

Petbrab

To byla jízda, kterou už tak nějak u Oriol Paula očekávám. Lehce nelogický mi přišel závěr předposlední epizody, ale i tak za plný počet. Oceňuji, jak každá epizoda byla podána z pohledu jiné osoby. ()