Šikana Jakea se stále zhoršuje a on toho má dost. Chucky vzpomíná na svou první vraždu ještě jako člověk a naléhá na Jakea, aby se nyní rozhodl – zabít nebo být zabit. (mikki089)

Trevor

Lexysa ospravedlní Jakeovi a ten sa, po rozhovore s Chuckym rozhodne bábiku požičať kej mladšej sestre...co ci mece, nemúžu dýchat, afroamerická policajtka a jej zlý vzťah so synomm, belosi ktorí sa na škole navzájom obvoňujú a normálny človek si z toho musí robiť srandu, aj keby ho mali zavrieť... perfektné natočené dno pre nášťročné deti, takto sa to vytierajú bezmozgy. ()

Aurus

Tato třetí epizoda je vážně velmi dobrá. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické a zajímavé a hudba je skvělá. Atmosféra tu nechybí a to je velmi dobré. Chucky je samozřejmě vtipnej a velmi dobrej. Třetí epizoda je za mě 9/10. ()

helraiser

Co si budeme povídat, celé to je o Chuckym jeho mordech a jeho hláškách. A v tomto dílu je opravdu výborný a odhalování jeho minulosti je docela zajímavý nápad, tak to snad nezkazí. Jinak doufám, že se z toho nestane korektní sračka, čemuž napovídá vypípání Chuckyho projevů. Zatím ovšem paráda. ()

• V epizodě zazní píseň „Just Be You“ od The Illusions. (Duoscop)