O halloweenské noci se Chucky zaměří na jednoho z Jakeových (ne)přátel na párty, čímž přinutí Jakea, aby se rozhodl, jestli Chuckyho zastaví nebo se k němu přidá. (mikki089)

korbitch22

Jo, dobře. Jsem ochotný po dvou epizodách každému dílu zatím vpálit 4* a to díky lásce k postavičce Chuckyho, jelikož první dva díly jsou pro mě nesmrtelný kult a k faktu, že Mancini prznil svůj kult už dost dlouho a konečně dává trochu naději hororovým fanouškům, protože některý scény v prvních dvou dílech jsou úplně úžasně Creepy. Výborně se pracuje se střihem a kamerou a ten malý pekelný zmrd dokáže vyděsit i tak starýho a unavenýho kokota jako jsem já a díky tomuhle nejdu (zatím) níž, i když už teď mám dva zásadní problémy. Tím prvním je jako vždy infantilní smysl pro humor kterým Mancini ničí postavu Chuckyho už dvě desetiletí. Díky bohu tady to zatím je spíš lepší humor připomínající slávu Chuckyho černýho humoru z druhého dílu a ne z idiotského sémě a nevěsty, ale tím hlavním problémem je hlavní dětská postava. Už mám plný zuby duhových vlajek, rozervaných mladých dušiček co polykají prášečky, řežou se do tlapek a imrvére brečí, kým jsou, Ano, mužu s nima soucítit a nemusím je odsuzovat, ale upřímně toho mám už plný zuby. Jako by člověk neviděl už nic jiného. Není to úplně tolik let co jsme chodili na základku když nás někdo šikanoval, prostě jste si to buď nechali líbit, nebo jste si před školou na hřišti vymlátili držky, když si měl na dušičce bó. dal sis špeka a pivo s nejlepším kámošem, poplácali jste se po zádech jací jste borci, člověk došel domů, sjel dva díly hvězdný brány a šel do noci pařit Vice City a svět byl v pořádku. Člověk byl buď kluk, nebo holka a buď se mu líbilo stejné pohlaví nebo druhé a všichni to měly v píči. Na kalbě v osmé třidě v jednom pokoji píchal kámoš spolužačku, ve vaně si to rozdávali dvě buchtičky a někde na balkóně si dávali francouzáky něají borci a každýmu to bylo vše u prdele. Tahle ubrečená dobička ufňukaných slabochů co žerou pilule jak mi extázi na Let It Roll řežou se a skáčou pod vlaky mi už prostě přijde jen směšná. Za nás byl buzerant buzerant a byl to hokejista co by nám posměváčkům rozbil držky jednou rukou. Pošlete je všechny na vojnu, nebo aspoň na týden na tábor sebrat dřevo, sekerou pokosit pár stromků a najít si jídlo v lese, za prvé se poserem smíchem a za druhé budem potřebovat spoustu pytlů na mrtvoly a pokud hodlá Mancini celý seriál ukazovat tyhle ubrečený chudinky, skončím s tím dřív, než sem začal. ()

helraiser

Mnohem lepší než první díl. Samozřejmě, že o hlavní zábavu se stará jako vždy Chucky, je to opravdu zmetek, co si budeme říkat. Místy to už má slušnou atmošku, i když stále převažuje komediální složka, ale kouká se na to moc fajn. Některý postavy jsou vážně na ránu a jistě je nečeká nic pěkného. Chucky zatím jede. ()

Trevor

Jake dostane pozvanie na párty od Olivera kde sa však opäť stane obeťou šikany zo strany Lexy Crossovej...ako Chucky pod posteľou na ktorej sú Junior a Lexy, skoro som si cvrkol, si predstavte že máte 13 a vidíte niečo také, dali by ste 8* z 5...asi najlepší hororový komediálny seriál, aj keď zrejme práve to úplne nebolo cieľom autorov. ()

Aurus

Tato druhá epizoda je mnohem lepší a zábavnější. Příběh je lepší a zábavnější, postavy jsou zájímavé a hudba je skvělá. Chucky je samozřejmě vtipnej a velmi dobrej. Za mě druhá epizoda 8/10. ()