Mestečko South Park - Season 4 (2000) (séria)

Čerokézské vlasové tampony (S04E06)

(epizóda)
  • USA Cherokee Hair Tampons

lukasd

- E.C.: Chtěl ses na něco zeptat? - S.M.: Daruješ Kyleovi jednu ledvinu? - E.C.: Ne, ne, ne, ne. Ne, ne, ne,ne… - S.M.: Vždyť ti stačí jedna buřte! Umírá ti kámoš, copak nevidíš jak je to vážný? - E.C.: Možná bych mu jednu mohl dát. Za prachy. - S.M.: Cartmane, až umřeš, půjdeš do pekla. - E.C.: Ale do té doby potřebuju asi tak deset milionů. ()

Skratik

Snad nejvíc gore epizoda South Parku, co jsem kdy viděl. Dvaadvacet minut naprostých nechuťáren, krve a černého humoru. Ať už šlo o Garrisonovu "penis" knihu a jeho obsáhlé popisy údů, vlasové tampony nebo anabáze okolo Carmanovy ledviny. Epizoda taky parádně kritizuje a paroduje popírače západního lékařství a lidi, co se spoléhají na "alternativní medicínu". "Ok asshole! Gimme back my kidney!" ()

Trevor

Kyle je važne chorý, ale jeho mama uznáva iba homeopatickú liečbu ako väčšina obyvateľov South Parku. Pán Garrison je dočasne suspendovaný a rozhodne sa vydať román...Čerokešský vlasový tampón a zaslepenosť ľudí veriacich v účinky homeopatik a pozitívnej energie, ale inak sotva priemer. ()

• V epizodě se vyskytuje scéna, kdy se Kyle vyzvrací a Stan řekne, že to je fazolová polévka se slaninou. Kyle je však žid a vepřové maso nemůže jíst. (D3NJI)