Joe Young, snaživý herec z Utahu, se rozhodne prosadit v Hollywoodu. Jednoho dne natrefí na štáb připravovaného filmu "Kapitán Orgazmo", ve kterém mu režisér Max Orbison nabídne hlavní roli. Joe se seznámí s příležitostným vědcem Benem, který také hraje v tomto filmu. Ben vymyslel plně funkční zbraň nazvanou orgazmerátor, která velmi originálním způsobem likviduje zločince. Film "Kapitán Orgazmo" se stane velkým hitem. Joeův výkon ocení i kritika a hned se mluví o pokračování. Jenže škrt přes rozpočet může udělat Lisa, Joeho oddaná snoubenka, která o pozadí úspěšné "kariéry" nemá ani potuchy. Penězi posedlý Orbison se rozhodne situaci řešit radikálním způsobem - unese Lisu. Joe přistoupí na natočení filmového pokračování, netušíc, že Benův orgazmerátor bude potřebovat i ve skutečnosti.... (oficiálny text distribútora)

Radiq

Trey Parker a Matt Stone posbírali pár lidí z partičky, se kterou natáčeli Cannibal: The Musical a natočili opět hroznou sračku. Jo, má to působit lacině a taky se to děje (herectví ve filmu je pro tyhle dva režiséry asi zbytečnost). Ale vůbec mi to nepřišlo už vtipný. Zasmál jsem se asi jen dvakrát třikrát, z toho jednou při pohledu na videokazety o Ježíšovi, z nichž jedna se jmenovala Pulp Jesus a vypadala jak předělávka Tarantinovky. Zbytek fórů byl trapnej. Ve filmu se objeví i skutečné pornohvězdy - znalci poznají Rona Jeremyho a ještě větší znalci Maxe Hardcorea. No ale jak říkám, je to dost blbost. ()

Willy Kufalt

Po dvou mimořádně skvělých zkušenostech s filmy z dílny Parkera & Stonea (Kanibal! Muzikál a Team America) přišlo u mě do třetice, žel, zklamání. Úvodní titulky i nasledující začátek mě navzdory drobným obavám z filmu hodně chytly, ještě víckrát jsem se během první půlhodiny celkem pobavil, ale jinak mi tato komedie z pornoprůmyslu přišla docela slabě nápaditá (i když pár úspěšně vtipných scén a prvků se zde hlavně ze začátku objeví), někdy i otravně trapná. Ještě více mě zaskočilo, že Mr. Orgazmo často vypadá jako tuctová a průměrná americká romantická komedie, kterou sice místy zpestří cosi ujetějšího a bizarního, ale v některých motivech jsem se dočkal až nečekaně nahromazených předvídatelných klišé ve jménu zápletek milostného vztahu v konfliktu s hvězdnou kariérou, rafinované „smlouvy s ďáblem“ – vydírajícím hamižným producentem, či vývoje hlavní postavy z nuly na populární hvězdu a následně ze získané slávy do její obrácené stránky, např. ve vztahu k objeviteli. Skoro se mi nechtělo věřit, že zmínění tvůrci, specialisté na hravé parodie, stvořili zde v mnoha ohledech (i přes těch pár ujetin) v jádru až tak konvenční kus s klasickým schématem a často málo výraznou parodickou nadsázkou, která by ona klišé romantických komedií udělala ztrávitelnějšími, ale tak holt tenhle pokus tolik nevyšel... aspoň v mém případě, protože já se až příliš často nudil. Ještě, že jsem si dodatečně napravil dojmy reprízou Kanibal! Muzikálu a připomněl, čím si mě oni tvůrci získali. [45%] ()

Arach.No

Nechcu vypadat jako buzík ale tohle byl námrd! Troufám si říct, že Orgazmo je nejlepší komedie o mormonským pornoherci jaká kdy byla natočená. Parker a Stone se zase předvedli a já myslím, že si je dám brzo znovu. Btw pokud víte kdo je to Ron Jeremy, tak se určitě na tento film podívejte, v takovéto roli jste ho stoprocentně ještě neviděli. ()

Torision

Docela solidní blbárna na jedno zkouknutí. Zápletka okolo mormona, kterej začne hrát v pornofilmu superhrdinu a nakonec se i superhrdinou stane, je docela zajímavá, tady si ale nejsem jistej, jestli byla vyčerpaná "do poslední kapky". Některý fórky byly totiž perfektní ("Já jsem Sancho" nebo ženská, která to dělá se čtyřma chlapama do dvou otvorů) a některý zase slabší a ke konci jsem se trochu nudil. Jinak Trey Parker je tu skvělej, do vážný role by ho asi nikdo normální neobsadil, ale tady k tý roli skvěle pasuje. Navíc tu hraje ve vedlejší roli ještě slizoun Ron Jeremy (ještě jsem se neodvážil si s ním něco pustit). Nechávám to na třech hvězdách s tím, že oproti crazy komedii BASEketball , kterou Parker natočil rok na to, je to ještě celkem slabota. ()

goodnic

Sice je v tom nějaká podobnost se South Parkem, ale kdybych neznal jména autorů, vůbec bych si to s ním nespojoval. Během sledování filmu jsem si nebyl jistý, v kterých situacích byly špatné herecké výkony záměrem a kde byly prostě špatné. Odhaduju to tak 50/50. Rozhodně bych to nikomu nedoporučil a určitě se na to nepodívám znova. Snažil jsem se to brát celou dobu jako záměrnou stupidní srandu, ale někdy to fakt nešlo. ()

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Ale no tak, jednou za čas si můžeme dovolit bulvární titulek i tady u nás, ne? ;-) Obsah zprávy je mnohem prozaičtější. Kevin Smith má problémy s MPAA. Ano, už zase. Organizace, která rozhoduje o tom… (viac)