HorrFi

Adam Sandler a hlavně Jack Nicholson se tu postarali o dobrou zábavu.. podle mě jedna z nejlepších Sandlerovek.. pochválil bych i choleriky ve vedlejších rolích, který se rozehráli taky výborně.. ()

Courtemanche

Mimo to že tento film asi napsali začátečníci a nikdo to po nich nezkontroloval, Sandler by měl končit s filmem. Byl jsem opatrný a proto schválně jsem nenapsal že s ,,hraním,,. ()

Decker

Celkem zabavna a misty velice usmevna komedie. Jack Nicholson je proste Jack Nicholson a Sandler je taky docela fajn avsak oba toho mohli ukazat vice. Oba na to maji a mohlo to byt o hvezdicku lepsi. ()

Mrkvič

Film, kde jsou zapomenutelné ústřední postavy, ale nezapomenutelné ty vedlejší. Hodně absurdní průběh až to bylo těžce stravitelné a obě postavy navíc těžce neuvěřitelné. Konec toho hodně vyjasní a mezi podobnými filmy se má ke konci aspoň čím chlubit. Co ale hlavně stojí za to, jsou ty vedlejší postavy. Camea starosty Julianiho nebo výstup bývalé tenisové hvězdy Johna McEnroa zrovna nemyslím, ale epizodní roličky Johna C. Reillyho, Woodyho Harrelsona a Heather Grahamové byly k sežrání. Do toho hlavního hrdinu provází většinou filmu ještě "podobně" postižená dvojice Guzman-Turturro, takže snad nikdo nemusí litovat, když si film pustí. ()

Yesqward

Dosť vtipná komédia, ktorá poniektorých (vrátane mňa) donúti urobiť nervy, podobne ako hlavnej postave. Jacka Nicholsona som si nevedel v takejto úlohe predstaviť, ale zahral to výborne. Sandler, to je klasika tomu som dôveroval. Som spokojný, dávam 80%. ()

hallelluja

...pozerajte to, iba ak máte radi Nicholsona... alebo Sandlera (ehm no...), inak vás z toho filmu yebne... priznám ale, že už niekoľko dní si na ukľudnenie spievam "i' m feel pretty, oh so pretty..." ... ()

Tyny

Povedená komedie, která mi ovšem chvilkami hrála na nervy. Sandlera mám ráda, pokud mu padne role. Občas ho nemám ráda, i když mu role padne. Z Kursu sebeovládání mám rozporuplné pocity. Na jednu stranu skvělá, dobře vymyšlená komedie se skvělým hereckým obsazením, ale na druhou stranu mně na ní něco vadilo, ale nedokážu popsat co. Možná, že Sandler mně v některých rolích prostě nesedí a tak mně zkazí celý film. Průměr, škoda. ()

Hillock

Vypadalo to v určitém segmentu, že dám jen **, ale nakonec se z toho vyvrbila příjemná komedie. Párkrát jsem se i zasmál. Adam Sandler hraje převážně v kvalitních komediích. ()

_DAVE_

Další klasická "Sandlerovka" o jednom dobrákovi co má prostě smůlu, a naráží na špatné lidi, a objevuje se na špatných místech v nevhodnou chvíli. Takhle se kde kdo lehce dostane na šiknou plochu, a může potřebovat odbornou pomoc psychiatra. Otázka je, na jakého psychiatra může takový smolař narazit. ()

lennyd

Na Dava Buznika (Adam Sandler) se od jednoho dne začne všechno sypat. Nejdříve je odsouzen za napadení letušky během letu (ačkoliv po ní chtěl jen sluchátka), a brzy poté nešťastnou náhodou za napadení servírky v místní restauraci. Od soudkyně dostává na vybranou - vězení ... nebo kurs sebeovládání doktora Buddyho Rydella (Jack Nicholson). Dave si samozřejmě vybere kurs, a jeho život pod vedením šíleného doktora dostává pekelný spád - vyhazov z práce a snoubenka (Marisa Tomei) jej opustí právě s doktorem Rydellem. Dokáže se Dave stále ovládat? ... Další z řady romantických komedií Adama Sandlera - a tak nějak mi připadá, že jsou všechny na jedno brdo. Ušlápnutej hrdina a krásná dívka ... nějaké ty nástrahy .. aby si nakonec padli do náručí a byla velká svatba. Kurs sebeovládání oživuje snad jen Jack Nicholson, který zde využil veškerého svého talentu (a zavzpomínal si na své role v Osvícení nebo v Přeletu nad kukaččím hnízdem). Bohužel ani to, ani Sandlerovo poskakování a smutné obličeje nevytáhli film z šedi podprůměru - jediné co by mě přimělo se na film podívat znovu je úsměv Marisy Tomei :) ()

mickyreed

Dám 4* ... Sandlerův humor mi sedne ... Marisa Tomei je kočka a Nicholson je prostě borec ... tyhle filmy mě baví, i když jsou furt o tom samém :D ()