Susinnon

Oproti predošlým dvom dielom sa mi tento zdal emočne slabší. Ale téma rozhodne zaujímavá, zamýšľala som sa nad tým dosť, ako by to naozaj fungovalo. Hrdinka tohto príbehu ma však trochu hnevala, aj keď (a možno práve preto) mi trochu pripomínala mňa. ()

Martrix

Po prvních minutách jsem měl silné obavy, že půjde o velmi předvidatelnou pointu. Nakonec se z toho vyklubalo něco malinko jiného, ale bohužel ze stejného ranku. Chyběla tomu emocionální hloubka a elegance. Způsob jak vyjádřit myšlenku, že výjimečné věci nikdy netrvají dlouho...je v případě této epizody těžkopádný a překrývá ho poněkud zvláštní chování ústřední dvojice. Sice se dá vysvětlit tím, že jsou mladí, ale to celkovému vyznění příběhu moc nepomůže. Předpokládám, že pro holky bude jednání May srozumitelnější, takže budou hodnotit líp. ()

SpaceOdyseus

No dobre, veskera logika fungovani cele te sci-fi zapletky byla obetovana na oltar pribehu. Jen je skoda, ze ten pribeh je tak nezajimavy, ze jsem si celou dobu kladl otazky: V minulem zaberu byla tekouci voda zamrzla v case, ted tekutina normalne tece? Jak to, ze sipy se pohybuji normalne? No, proste jsem se nudil. ()