Ako by ste reagovali, keby vám na mobil zavolala úplne cudzia osoba a vydeseným hlasom prosila o záchranu svojho života? Mysleli by ste si, že ide o kanadský žartík a zrušili by ste hovor? To však neurobil Ryan (Chris Evans), ktorému náhodne zatelefonuje Jessica Matrinová (Kim Basinger) a tvrdí, že ju uniesli neznámi únoscovia a to isté hrozí aj jej manželovi Craigovi (Richard Burgi) a synovi Rickymu (Adam Taylor Gordon). Ryan je pre Jessicu jediným človekom, ktorý jej môže pomôcť. On má zase v rukách jej život i život jej rodiny. V snahe pomôcť im všetkým sa dostane do sveta vrážd a podvodov a to všetko bez toho, aby vedel, kto je v skutočnosti na druhej strane telefónu a čo ho za jeho snahu za záchranu ich životov vlastne čaká... (TV Markíza)

PORTER44

Průměrná krimi ,chlápek náhodně natočí vraždu a jdou po něm zkorumpovaní poldové který unesou jeho ženu a je zle pak se objeví další ve hře který se je snaží zachránit ,průměrná podívaná s pár přestřelkama a honičkama. ()

lukas.pukas.

Ani nevim jak ale film jsem skouknul 18 let po vydani , tak jsem si na chvili mohl uzit film z pozdnich 90 , jason zaporak ale i tak mu nejde nez fandit , zrochu najivni dej ale pobavilo . ()

ferrari2

Tak mnohí tu píšu, keď je film dobrý, že nechápu niekoho nízke hodnotenie. Ja dám tiež- nechápem to vysoké hodnotenie. Film o ničom. Scenár o ničom. Herci o ničom. ()

Baerdeller

Je to hloupé béčko, strašně hloupé, ale... Strašně mi to bavilo. Krom asi prvních 15 minut, kdy se film teprve rozjíždí a pokládá základy, jde o vynikající akční jízdu. Tempo postupně nabírá na obrátkách a dění na obrazovce se neustále obměňuje, že jsem vůbec neměl čas se nudit. Chris Evans a Jason Statham byli ve svých rolích solidní, Kim Basinger byla horší, ale slušet ji to slušelo a víc se od ní asi nečekalo. Mimochodem zajímalo by mě, jestli drobná vedlejší postava namyšleného právníka v podání Ricka Hoffmana náhodou neměla prsty v tom, že o pár let později ztvárnil podobného kousavého krysáka v Suits... Se čtyřmi hvězdičkami asi trochu nadhodnocuji, ale vůbec se za to nestydím. Jde v pořadí o 42. film s Jasonem Stathamem, který jsem viděl. ()