Najúspešnejší pôvodný seriál uplynulej sezóny pokračuje 3. sériou. Nekonvenčný stredoškolský učiteľ Samo Vozár v jedinečnom stvárnení Tomáša Maštalíra, bude riešiť nielen ďalšie problémy svojich študentov, ale aj tie svoje. Ako sa bude ďalej vyvíjať jeho vzťah s atraktívnou kolegyňou Klaudiou (Gabriela Marcinková)? Pán profesor bude v nových častiach seriálu riešiť aj dôležité pálčivé témy, ktoré sa dotýkajú mladých ľudí, ako napríklad týranie, chorobná túžba stať sa internetovým influencerom, sociálne rozdiely, či inklúzia zdravotne hendikepovaných. (TV Markíza)

Astaroth12

Tu už bolo cítiť aj vidieť, že seriálu dochádzajú nápady a aj dych a aj silne želiezka seriálu Maštalír- Luknár už strácajú pevnú pôdu pod nohami. Chyba tu nejaká nová zaujímavá tvar, lebo tato sebranka už asi nič zaujímavé neponúkne. A tak vtipnosť seriálu značne utrpela a aj keď ešte stále na Slovenské pomery má tato séria úroveň, ale už je vidieť, že sa nikde neposúva, ale prešľapuje na mieste, len dúfam, že nehodí spiatočku a preto do ďalšej série už idem so značnou dávkou neistoty, čo ma tam čaká. ()