Astaroth12

Trocha tam chýbal Luknár, jeho dialógové komplimenty boli vždy trefne a zábavne. Ale zas ho skúsila nahradiť Petra, ale na jeho ligu zatial nedosiahla, ale asi je to tým, že ona na rozdiel od pána riaditeľa, má obmedzenú postavu a tak on si môže dovoľovať oveľa viac. Začiatok po prázdninách a so žiakmi, ktorým vyhorela škola to vyzeralo na riadnu divočinu, ale upokojilo sa to a scéna vo väzení mi prišla jedna z najlepších v tejto sérii. V tejto sérii sú skoro všetky časti, ktoré ma bavili, ale najviac asi Výška a najmenej zas Box. Aj po druhej sérii platí, čo som povedal po tej prvej a tým je, že zatial pri pozeraní tohto seriálu prevláda veľká spokojnosť i keď už tu sa mi zdá, že témy nejako zvážneli a seriál sa prestal venovať zábavnosti, ale ide čoraz častejšie cestou moralizovania. ()

Simon.Dobes

Oproti prvej sérii je to o o čosi slabšie. Táto už, bohužiaľ, začína pripomínať telenovelu. V prvej sérii bolo ústrednou témou riešenie problémov medzi študentmi. Tá bola obohatená o tému vzťah medzi Klaudiou a Samom. V tejto sérii sa to vymenilo. Nejakým zázrakom tú telenovelu robia ale dobre a vás to stále baví. Obohatením je určite i Peťa Polnišová, ale myslím si, že by mohla dostať viac priestoru (to dostal napr. Igor, za čo som rád). V seriáli účinkujú mladí sympatickí herci, ktorým prajem veľa veľa úspechov. Za najlepšiu epizódu série považujem časť "Výška" s Romanou a Oliverom. Obaja sú neskutočne talentovaní. ()