Batman a Robin

• Česko Batman a Robin (viac)

Napětí a strach: Přikryje Gotham City věčný příkrov ledu? George Clooney bojuje jako černý rytíř Batman proti nejhroznějšímu nebezpečí: ledový Mr. Freeze (Arnold Schwarzenegger) a jedovatá Poison Ivy (Uma Thurman) ohrožují město. Batman však musí ochránit více než jen Gotham City - mladická zanícenost kamaráda Robina (Chris O'Donnell) bojujícího se zločinem a krásná Batgirl (Alicia Silverstone) jej často vystavují nebezpečí. (oficiálny text distribútora)

E lan

Směšné béčko plné známých herců. Nač na tento film ztrácet ještě další čas recenzí. To je katastrofa od scénáře, přes trika a scénářem konče. Okruhem se vyhnout! ()

Kingjiri

George Clooney je kupodivu nejmíň záživnej Batman vůbec a Arnoldův uřvanej záporák až na pár hlášek vůbec nevyšel, přičemž hlavní problém nebyl v Arnoldovi. Jediný světlejší momenty přinesla sexy Poison Ivy Umy Thurman. Jinak až příliš častá přehlídka trapnosti od infantilních rozbrojů Batmana a Robina kvůli ženský přes nepochopitelnej zrod Batgirl, brečícího Arnolda a jeho závěrečnou nápravu až po zlikvidování Banea kopnutim do hadičky (fakt se nekopalo mezi nohy). K tomu všemu zase ty nešťastný Schumacherovy "barvičky", za který by se nemusela stydět ani Prague Pride a tentokrát i dost nevzhledný kulisy Gothamu. Uplně nejvíc zamrzí, že za monstrózních 125 mega rozpočtu mohlo vzniknout hned několik kvalitnějších bijáků. Druhá slabá hvězda za Arnoldovy hlášky a Poison Ivy. ()

Likan7

Filmově by si Batman a Robin zasloužili jistojistě odpad, jenže jsem snad ještě nikdy neviděl tak sexy ženskou jako tady byla Uma Thurman, ta je opravdu vrcholem smyslnosti a přitažlivosti. Proto ta jedna *. A film? I když točíte komiks, neměli by jste dělat ze všech totální debi*y. A to myslím jak z diváků, tak z postav. V tom filmu mají všichni fakt IQ snad 80, že by i Gump mezi nimi vynikal. Bitky jak z parodie, hokej, směšný Arnold a neuveřitelně trapný Bane. Takhle by komiksovky vznikat neměli. Jaký měl Batman potenciál nám naštěstí za několik let ukázal Nolan. ()

Nix odpad!

Takové zpracování Batmana je k pláči. Přitom s tím materiálem by se dalo určitě pracovat, ale určitě ne tak, jak to předvedl klasický Schumacher. Nevím, jestli to dělá dycky schválně a chce si proti sobě otočit fandy Batmana nebo to dělá jako recesi, že záměrně natočí brak, nevím. Každopádně tohle dycky vypínám a tento film kdyby nevznikl, tak budu šťastný. Robina radši komentovat nebudu. ()

rublik05

Těšil jsem se na Arnolda, ale tohle mě teda dostalo. Joel Schumacher vsadil na ještě víc barev, ještě víc efektů, a hlavně ještě více uvolněnosti, díky čemuž snímek často vyznívá skoro až jako parodie, vážnější scény se zcela minou účinkem, bohužel se nepovedlo ani herecké obsazení. George Clooney mě vůbec nebavil, jeho parťák mně vyloženě lezl na nervy. Záporáci jsou rovněž hrozní, Uma Thurman jen utvrzuje parodické vyznění, Arnold sice není až tak hrozný, jeho postavě však tolik potřebné charisma. Mazec, takovou kýčovitou šílenost jsem fakt nečekal. 2/10. ()

aik odpad!

Pro mě asi nejhorší komixové zpracování vůbec. Naprosto směšný úlet. Ještě, že už nepřišly další díly, mohli by jsme se taky dočkat, že Batman bude spolupracovat se "Sedmy trpaslíky" a bojovat proti "Sněhové královně" - vlastně pardon ta už byla zde Arnold. A to radši nemluvím ani o té stylizaci. ()

ŠpetaMarek

Uz si ten film tak moc nepamatuju a to je mozna dobre. ¨Videl jsem ho ve pred 8 lety a nenudil jsem se, radej to ale zkouset znova nebudu, mohlo by to dopadout spatne, jak vidim tady okolo. ()

KdG

Nebylo to tak špatný. Batgirl alias Alicia Siverstone je boží. Clooney jako Batman nebyla moc dobrá volba, Arnold hraje jak umí, Uma alis Poison Ivy hraje výborně. Prostředí celkem odpovídá komiksu a hudební doprovod je nadprůměrný. ()

Tiiso

Nejhorší filmová adaptace komiksu, kterou jsem shlédl. Režisér se zbláznil do neonových barev, prsních bradavek a plyšových zaporáků. ()

WScully

Tento film byl špatným vtipem. Naštěstí snad zde platí pravidlo - opakovaný vtip není vtipem - a žádný další zfilmovaný Batman nebude jako tento. Atmosféra vůbec žádná, i když jsem si teda jakžtakž zvykl, že s Schumacherem to nebude prostě Burtonova gotika, hodně mě rozesmíval Schwarzenegger, který v roli Mr.Freeze byl tak strašně neohrabaný díky tomu svému ledovému kostýmu, Clooney v tomhle filmu nijak nezazářil a O´Donnell jako již v předešlém dílu divný. Navíc mě rozčilovaly ty neustálé pubertální hádky mezi Batmanem a Robinem - přišlo mi to strašně pod úroveň takového velkého hrdiny, jakým Batman je. Alicia Silverstone byla sice roztomilá a v akčních sekvencích fakt pěkná, ale jinak zcela zbytečná. Jediná hvězda patří vynikající Thurman - krásná a jedovatá Travička. Jinak ble - pryč od toho. ()

bednyo

Arnold sa normálne prekonáva...ale to nič nemení na tom, že je to prvotriedny trash. Tá jedna * za prekvapujúceho Mr. Freeza ()

Jacccob odpad!

Ne, tohle prostě nejde. Tohle si Batman nezasloužil, aby hrál o diamant hokej, to opravdu ne. Doteď nevím, jak to dopadlo, a ani to vědět nechci. Chtěl jsem dát jednu z milosti k mému netopýřímu příteli, ale "Ničitel" tuhle možnost definitivně "zničil". ()

Filmová Batgirl našla režiséry

Filmová Batgirl našla režiséry

21.05.2021

Studio Warner Bros. už nějakou dobu chystá filmovou sólovku Batmanova sidekicka v podobě Batgirl. Snímek měl původně točit Joss Whedon, po jeho problémech se ale režisér stáhl do ústranní a místo něj… (viac)

Zemřel režisér Joel Schumacher

Zemřel režisér Joel Schumacher

23.06.2020

Ve věku 80 let zemřel slavný scenárista a režisér Joel Schumacher. Tvůrce poslední rok zápolil s rakovinou, nakonec však tento boj prohrál. Schumacher, jenž svoji homosexualitu od počátku kariéry… (viac)

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

25.02.2011

Přípravy na návrat nejslavnějších superhrdinů jsou v plném proudu. Zack Snyder chce do nové verze Supermana (v hlavní roli Henry Cavill) stůj co stůj obsadit Kevina Costnera. Ten už pěkných pár let… (viac)