Soudem jmenovaná zákonná zástupkyně podvádí svoje klienty, a místo aby o ně pečovala, získává nad nimi absolutní moc. Její nejnovější oběť má ale v rukávu nečekané eso. (Netflix)

Kokotek230mm

Ta šukézní lesbická dvojka a pidimužík s etickým a morálním kodexem , kdy už konečně stařečci chcípnete, krásně zapadá do doby roku 2020 -21 :D Tohle mně prostě sedlo jako pička na ptáka a taky jsem se u toho bavil od začátku do konce ()

Arutha

To sa ani nedá brať vážne, nič z toho. Čím viac film plynie tým väčšie nelogické nezmysly sa tam dejú. Ale hudba dobrá. ()

neskvik

Uplny koniec filmu mi to pokazil. Bez toho preslapu, by to bolo spravne cynicke. IMO niektore veci su tak nedotiahnute logicky, ze viac ako 3 tazko, iked sa to pozeralo dobre. ()

zvejkal42 odpad!

Tfujtajbl Tu jednu picu, co tam na konci zdochynala by som este vyfistoval do analu a do kundy. Tu jej zkurvenu lizanku by som rozjebal zeleznou nakovou do vsetkych jej otvorov. Na grcanie mi z nich bolo. ()

Tempter

Absolutně tupý scénář, který se svou existenci snaží obhájit dvěma lesbami a trpajzlíkem. Nebýt happyendu, dal bych odpad. ()

Pavlis.xxx

Začátek super, prostředek super, konec wtf? a pak výstřel. Nápad a vše se mi líbilo, dobré obsazení (Pike hraje výborně),ale jakmile se dostalo na vyřizování účtů to už mi hodilo film do absurdna. Z okradaček důchodců se najednou stali akční špioni a ruský mafián úplný břídil? 3 přežité skorovraždy v jednom filmu? Nejdřív si děláte problémy a pak jste partneři jakobynic? WTF? Přitom začátek byl tak slibný... Chápu co tím chtěl autor sdělit a jak chtěl vykreslit Píku,ale co se mi na začátku líbilo jak to bylo reálné, najednou zmizelo a s tím i drive filmu. Naštěstí úplný závěr aspoň zachránil co se dalo... Velká škoda, 2/3 filmu jsem se fakt bavil. 70% ()

Fibonacci

Napriek tomu ako to bolo pritiahnuté za uškadelka, to bolo very buenočko pozerateľné📺 Nova tema, skvelý piadimužik v akcii a hlavne zaver🤌🔥 ()

ilegal1983

Skor nez zacnem pisat o samotnom filme rad by som upresnil ze som nenadrziaval ziadnej strane a bol som tak neutralny.Tvorca zrejme vie ako s divakom manipulovat a preto mate celu stopaz pocit ze to vsetko dvojici prejde.Navyse ustrednej dvojici stastena az neunosne nahrava,ak tieto skutocnosti ktore sa deju dokazete prepacit rovno si tuto dramu zapnite.Nejde o nijak slabe dielko pretoze rezia je na vysokej urovni a treba uznat ze Rosamund Pike ako i Peter Dinklage su vybornou volbou.Je tu par nelogickych veci alebo nemoznych,osobne som mal problem prekusnut vykopnutie zatopeneho zadneho skla auta.Nakoniec vasa najmensia chybicka sa vam stane osudnou tak to proste chodi.Zo zaciatku by ste najradsej dali Rosamundovej po hube ale casom si na nu zvyknete.Velmi sa tu hodi a zatial nikde som ju nevidel takto skvele hrat.Bravo 80% ()

KyoroChan

No když jsem viděl, že tam hraje tá Rosamunda, tak mi bylo jasné že tam zase bude hrát pěknů flandru. A take že jo! Ona snad ani nemože hrát neco jiného než takétok psychopatky.. A tá Eiza Gonzálesová byla určitě opravdu enom náhodů stylyzovaná do Michelle Rodriguez. Jinak velké překvapení vidět po dlouhé době Dianne Wiest, výborná! Filmu nemám co vytknout, je to pecka! Vynikající závěr 👌🏻 ()

artlover

Námet super, lesbická sviňa by tiež bola za mňa v pohode. Veľa vecí si tvorcovia zjednodušia a umelo hrajú paničke do karát, ale ok. Vadí mi, že z toho, čo má byť mafia, urobia vlastne dosť neschopných cirkusantov a tým pádom je to menej uveriteľné. ()

DyingAngel

Keby tento film neskončil tak, ako skončil, veľmi by ma to sklamalo a naštvalo, no našťastie tomu nie je tak... Karma je sviňa, dobehne každého. Páčia sa mi filmy, ktoré trvajú dve hodiny a sú natoľko napínavé, dynamické a zaujímavé, až prestávam vnímať čas. Toto je jeden z nich. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

21.04.2021

Streamovací gigant Netflix pokračuje v trendu obřího utrácení za nový obsah. Nově bylo odhaleno, že služba hodlá v letošním roce zase vypláznout neuvěřitelných 17 miliard dolarů. Tedy stejně tomu… (viac)

Byly uděleny Zlaté glóby

Byly uděleny Zlaté glóby