Čo keby...? - Season 2 (2023) (séria)

Čo keby... Iron Man narazil na Veľmajstra? (S02E04)

(epizóda)
  • Česko Co kdyby... Iron Man havaroval u Velmistra? (viac)

Po tom, čo jeho ťah zničiť Chitaurov počas bitky o New York ho uväzní na planéte zvanej Sakaar, sa Tony Stark pokúsi zosadiť Veľmajstra a vyzve ho na drsné demoličné preteky, alebo rallye smrti, ktoré môžu Tonymu zabezpečiť sakaarsky trón. (Disney+)

CheeseFigure

Tak toto ma nebavilo. A pritom potenciál to malo zaujímavý - Iron Man sa stretne s Grandmasterom. Ale tak nejak to pre mňa nebolo ono. Grandmaster má pár dobrých momentov, ale väčšinu mi prišiel trápny. A tak celkovo mám pocit, že to mala byť epizóda o Tonym súťažiacom vo vesmírnych závodoch, ale tvorcovia boli donútený do toho prihodiť aj Gamoru. Celá tá vec s ňou mi prišla divná. Príde na scénu, chce zabiť Tonyho a ten ju hneď začne presviedčať, aby sa zmenila. Prečo? Je to vrahyňa, ktorá ho chce zabiť, tak prečo sa k nej chová, ako by ju poznal a vedel, že je v nej dobro? A potom je tu ten koniec, kedy spoznáme najsilnejšiu zbraň vo vesmíre, ktorou je Topazina palica. Ale aby som nebol len negatívny, tak uznám, že samotné závody boli ok. ()

radjur

Tento díl jen potvrzuje, že Iron man je středobodem/úspěchem MCU. I vtéhle formě (a díky dabíngu stejným hercem) je tu ten starý (dobrý) pocit při sledování marvelovky. Jednoduché, zábavné a vůbec nevadí, že animované. Co kdyby s Lokim jsou asi nejlepší Marvelovky od No way home. ()

ReproBoy

Já vám nevím. První serie byla "mainstream", druhá serie mi přijde hrozně levobočková. A tak to bylo i u této epizody. Nebylo to špatný, ale není to what if WTF Ultron? Prostě je to dobře zpracovaný, je to barevný ale chybí tomu abych si řekl - to bylo hustý, protože to prostě hustý nebylo. Nuda. ()