Nick a Vanessa Lacheyovi pořádají sociální experiment. Nezadaní muži a ženy při něm hledají lásku a zasnoubí se, ještě než se osobně setkají. (Netflix)

Larushka

Trošku zvrácenost. Každopádně jsem to sjela v pár dnech, protože se nešlo odpoutat. :)) Jak už bylo řečeno, casting je vytvořenej z úspěšných, krásných Američanů, protože jinak by to nešlo. Většina z nich mi sice přišla kokotská, ale to není žádné překvapení. U těhle pořadů si říkám, že pokud to někomu z účastníků pomůže k prozření nebo k nějakýmu osobnímu růstu, tak je to super. I když Jessica při reunionu nepůsobila, že by byla schopná nějaké větší sebereflexe. Párům, které se při soutěži opravdu vzali fandím, protože mi přišly nejsympatičtější a nejnormálnější. Poznámka: Potřebovala bych, aby mi Netflix už nenabízel takovéhle pořady. Tím, že je sleduju, si neuvěřitelně kazím reputaci. :)) ()

Toka

Love is Blind je samozřejmě maximálně řízená produkcí a ve své podstatě je to fake – a to i na poměry reality show. Premisa, kdy se lidé do sebe zamilují, aniž by se viděli, je sice krásná, ale pro jistotu tam produkce nastrčila objektivně pěkný účastníky. Drtivá většina z nich by se klidně mohla živit modelingem. A jeslti ještě jednou uslyším slovní spojení "emotional connection", tak ruším předplatný na Netflixu. ()

OG_Swifty

Libi se mi komentar nize "tohle vybrala manzelka" - lze to aplikovat i na nas, jen jeste nejsme svoji... koho bavi vztahovy "reality show" typu Bachelor(ette), The Circle nebo Love at First Flight, tak ten si prijde dozajista na sve. Bandu uspesnych single lidi zavrou do koji a ti se vzajemne seznamuji tim, ze si povidaji pres zed. Pokud v sobe dva lide (HETERO) najdou zalibeni, preskoci seznamovani fyzicke a rovnou se zasnoubi. No a pak uz nasleduje zabava, kterak na sebe sezdane pary reaguji a jestli se opravdu ozeni / provdaji. Co povazuju za hnusny je to, ze se v ramci 30 lidi dalo takhle dohromady 16 (= 8 paru), s cimz produkce poradu nepocitala a tudiz dva pary (nahodne vybrane, systematicky vybrane, nezajimave nevim) uplne odstrihla - vubec nedostali v show prostor, nedostali zadnou dovolenou / byt na seznamovani atd. Totalni podraz. Co povazuji za podobne sokujici je to, ze tahle kokotina ma velmi dobre ratingy a tudiz asi budou nasledovat dalsi rady... PS: Jessica je stara kunda a cernobilymu paru fandim, at jim to vydrzi co nejdyl. ()

Mr.curry

Netflix top ten, tudíž se to (zásluhou drahé polovičky) naší domácnosti nevyhnulo. Originální nápad (třebaže všichni účinkující byli pohlední a charismatičtí, což slepé zamilování ve výsledku zastínilo), a cele dobře zpracované, ačkoli by se díly daly z hodiny srazit na dvacet minut. Dokoukáno, ale případné pokračování už mě mine. ()

Pilda17

Zajímavý nápad a experiment, který dokáže pobavit. Pár slabších míst bylo to ano, ale buňky či svatby na závěr to bylo opravdu něco, co se nevidí. Navíc když se dobře zvolí postavy, které jsou sympatické a každá odlišná, máte z toho solidní porci zábavy. U svatby se teprve ukáže realita a ne pro každého je láska slepá. Solidně natočené, dobře sestříhané, zvládnuté napětí i emoce. Nebýt těch pár slabších dílů, nebál bych se dát klidně plný počet. ()