Záměna identity přinutí zmateného podnikatele spojit síly s nechvalně proslulým zabijákem známým jako muž z Toronta, který mu má pomoct zůstat naživu. (Netflix)

tomino28

Čekal jsem blbost a blbost jsem i dostal. Ale vydržet až do konce se to dalo, oči mě z toho nebolely. A občas jsou holt i ptákoviny pro odlehčení potřeba. ()

Pan.Antonin

No když jsem viděl začátek filmu s neskutečně protivným Kevin Hartem (přitom v Jumanji mi nijak nevadil, naopak), tak jsem myslel, že rozdám nějaké šíleně nízké hodnocení. Pak jsem naštěstí přepnul na český dabing, čímž jsem jeho otravnost snížil na aspoň snesitelnou úroveň a z filmu se nakonec vyklubala povedená podívaná. Woody Harrelson sice není můj nejoblíbenější herec a v této roli bych si některé herce užil ještě víc, ale jeho drsňácká postava byla to nejlepší z celého filmu a skvěle vyvažovala Hartova uječeného "bezkontaktního boxera". Mělo to akci, mělo to tempo, mělo to vtip a když v závěru k Woodyho Muži z Toronta přibyli Muž z Miami, muž z Tokia a další, přimělo mě to uvažovat i o čtvrté hvězdě, která nakonec byla blízko, ale filmu ji nedám. ()

Sympy

Film měl určitě fajn nápad, ale jen Woody to nezachranil. Ten černoch je fakt otravnej, přehrávající, jestli vůbec hrající a komedie brzy upadá do klasického US rastru (nakonec se budem mít všichni rádi a změníme se k dobrému), do toho ty gendr hovna a negra nejlíp do všech domácností, ale to teď prej zrovna frčí, takže brzy nový fajn film aby pohledal. Škoda docela sem se na tenhle počin těšil. ()

mokki5

Už z traileru bylo znát, že ten film byl psaný Jasonu Stathamovi na tělo - antihrdina z plešatou hlavou, rvačky, hlášky, byť občas docela suché. Avšak Woodyho zdejší nezmodralý Fantomas tuto roli docela zvládl. Naopak Hart mi zkrátka vadil. Protože pořád hraje to samé jako gramofonová deska a nudí svým ohraným výstupem už několik filmů, dlouho. ()

Polux

5/10 | Klasická šablonovitá akční buddy komedie, kterých Netflix točí tuny jako přes kopírák (špionážní zápletka + komik + bouchač), jen zrovna tady nebyl čas/prachy na Johnsona/Stathama/Momou/Bautistu/Reynoldse a musel tak zaskočit Harrelson a za původní Sony pak zaskočil právě Netflix, jelikož vyhodnotil, že tato konkrétní pecka bude skvěle zapadat do jeho kvalitativního portfolia. A taky že ano:-). | Hart je vtipný/otravný (dle konkrétního vkusu:-)) jako všude jinde, kde se objevil, ostatní postavy jsou jen do počtu (škoda značně nevyužité Cuoco i Barkin), příběh ničím moc nepřekvapí, všechno dobře dopadne (kdo by to byl čekal:-)?), stopáže by mohlo být méně a samotné akce naopak rozhodně více. | Na druhou stranu Harrelsonovi role málomluvného drsňáka, v jádru samozřejmě dobráka od kosti, vlastně docela sedí (asi proto, že na rozdíl od výše jmenovaných umí i hrát), párkrát jsem se během filmu dokonce zasmál (jo, trochu se za to stydím:-)) a když si Hughes vzpomene na své akční kořeny a pokusí se v apendixu filmu, bitkou v tělocvičně, připomenout se v tomto směru i divákům (žádný top tier typu obdobných scén ve Wickovi/Extraction/Atomic Blond se sice pochopitelně nekoná, ale je tady vidět alespoň snaha dodat něco více, než je standardní prefabrikátový quality level by Sony/Netflix), jsem ochoten tady ten jeden bod navíc přihodit. | PeZet ()

knoxvile

Nebýt tam otravného Kevin Harta, tak by to byl docela koukatelný film. Role totálně levého a stupidního černocha mi tu dost vadila, nepřišlo mi to ani trochu vtipné, spíš trapné. Woody H. se mi ve filmu totiž líbil. Rád bych viděl postavu může z Toronta v čistě krimi/thriller verzi bez komediální vložky, která se mi tu prostě nelíbila a kazila mi celkový dojem. Hvězdička k dobru za Dodge Charger R/T z r. 69 :) ()

Lailath

Keby tam nepobehoval Kevin Hart - ktorého ako herca naozaj nemusím, a keby to nebolo tak neskutočne ujačané, pridala by som ešte jednu hviezdu navyše. Woody perfektný ako vždy... Film nenudil, nasmiala som sa a nedala som si ani jednu ,,fajčpauzu,, takže to u mňa značí hodnotenie min tri hviezdičky :)) ()

Sopholojong

Vypachnuta "wannabe" buddy komedia, ktora sa zabudla niekde dvadsat rokov dozadu, v ktorych hral hlavnu rolu rovnako otravny Martin Lawrence ako Hart s rozpoctom 30 melonov a zarobkom 25 celosvetovo. 50 percent tomu zachranuje poslednych akciou nabitych 20 minut (coolovo nasnimana a kaskadersky pekne opatrena "lomenica" vo fitku, strelba Barkinovej, ci nejaka ta nahanacka). ()

Dusty56

Dobrá akční komedie. Hart baví a Harrelson moc nezaostává. Akční scény jsou buď dobré anebo si je můžete vyložit jako parodii a smát se tomu taky. 70% ()

markinho83

Woody je sranda herec, prostě tomu přidává svoje charizma, bylo vidět že u některých záběrů je vidět na kolikátý pokus se to zvládlo... Dle děr ve zdi... CGI je strašně levný, ale 3 hvězdy si zaslouží ()

mdf

Opravdu,ale hodně,hodně vzdáleně jako Křižovatka smrti, nebyly tam špatné některé záběry při bitkách, jinak taková lehčí oddechovka. ()

vimluk_CZ

Kevin Haaaaaaaaaaaaaaaart, kterého mám takto uječeného rád převážně v jeho Stand-Upech, si zkusil vyměnit skvěle fungující synergii s Rockem (opravdu jim to spolu funguje parádně) a místo něj přitáhl na plac Woodyho Harrelsona. A bohužel to nefunguje... Scénář nemá cenu u Buddy komedií řešit, ty jsou téměř vždy na jedno brdo, ale tady mě přímo vytáčel. Akční scény povětšinou podprůměrné (jako pardon, ale scéna v letadle byla jednou z nejhorších akčcích CGI scének co jsem kdy viděl - a že tady toho špatného CGI v celém filmu je až kam!) a celé to ve finále působí jako totální mišmaš, u kterého jsem každých 5 minut přemýšlel, jestli ho náhodou nevypnout. Nakonec jsem to ale dokoukal a nejsem si jistý, zda to bylo dobré rozhodnutí. ()

SimcaJB

Tak čím strávit večerní čas u Vaší televize? No přeci akční jednohubkou. Tím je akční komedie Muž z Toronta, kde se setká ukecaný Kevin Hart s vážným Woody Harrelsononem. Režisérem je filmový režisér Patrick Hughes, který se k velkofilmům dostal v rámci série Zabiják & bodyguard a jeho pokračování. Režisér má zkušenosti s akcí a s humorem, tak film není nudný ani v akci ani v humoru. O humornou akci se stará černošský komik Kevin Hart, který se v posledních filmech stále více a více proslavuje v „ukecaných“ filmech. O akční akci se stará Woody Harrelson, který zase bere dost dobrý filmy, aby se projevila jeho akční stránka. Obě dvě části filmu jsou naprosto vyrovnané, a tak film Muž z Toronta je jednoduchou zábavnou dvouhodinovou komedií, kde si užijete jak ukecaných částí, tak akčních. Příběh je velice jednoduchý, ukecaného nešťastného manžela (Hart) si při jeho nešikovnosti spletou s akčním agentem. A tak se člověk baví, humorné scény se vrší a akcí je je dost. Je to správná komedie na večerní sledování, vtipů není nikdy dost a akce taky ne.  70 % ()