Dokument, který se pomocí exkluzivních rozhovorů a archivních záběrů pokouší vystihnout osobnost sedminásobného mistra světa ve formuli 1 Michaela Schumachera. (Netflix)

Rorschach_SK

"Michael náš vždy ochraňoval, teraz mi chránime jeho" Toto nie je dokument o tom, ako na tom Michael aktuálne je. Nedočkáme sa tu prekvapivých záberov ako leží v jeho terajšom stave na posteli. Toto nie je primitívna bulvárna produkcia, kde budú diváci skákať na koniec dokumentu aby mohli ukojiť zvedavosť. Osobne preto nechápem niektoré reakcie divákov, ktoré sú na úrovni paparazziho, dožadovať sa a pohoršovať sa, keď ich zvedavosť nebude ukojená. Je to spomienka na človeka, ktorý sa nezameniteľným písmom zapísal do histórie F1. Spomienka od jeho rodiny, kolegov, súperov. Ja osobne si ho chcem pamätať tak, ako som ho zažil pri jeho víťazstvách. ()

ToddB

Asi největší píčovinou, kterou jsem na ČSFD kdy četl, je tato věta z recenze uživatele monolog: "Pro někoho, kdo GP neprožívá a chtěl jen vědět, jak na tom Schumacher je, to musí být naprosto strašné." Jistě. Není povinnost se dívat na F1, na dokument o Schumacherovi a ani ho obdivovat, ale jít se na něco dívat, jen proto že chci vidět někoho úspěšného zlomeného v komatu  .... to je na úrovní sraček, co zastaví u nehody a fotí si mrtvé dítě. Další důkaz faktu, že dnes už může na CSFD psát recenze doslova každý trouba.  Jsi pičus hochu, fuck yes ........ K samotnému dokumentu. Splnil, co jsem od něj očekával. Nedojímal přehnaně, ukázal stroj za volantem jako člověka, když se od něj vrátil domů. Většina věcí pro mě nebyla nová a ty co byly, mě opravdu zaujaly. ()

godal

Naprostá superpecka o nepřekonatelném Mistrovi volantu.Dodnes je asi ve hvězdách,co by s jeho kariérou udělalo to,kdyby mu bylo umožněno závodit se Sennou.Ale to se už nikdy nedozvíme.Byl,je a zůstane nejlepší ze všech-ať už tím,co dokázal nebo jaký byl.Do jeho soukromí nikomu nic není a jsem rád,že to tvůrci dodrželi.Za mě film roku a plných 5 hvězd.Díky Michaeli! ()

Ryder3.0 odpad!

Soukromí nesoukromí. Je to sprosté vůči Michaelovým fanouškům. Po 8 letech rodince dochází prachy, tak se udělá dokument. Psychicky nemocná paní Schumacherová dál pokračuje v tyranizování svého polomrtvého manžela. Moc bych si přál, aby po vydání tohohle dokumentu si spravedlnost cestu našla. ()

sniper97

Tohle byla paráda, vrátil jsem se do starých časů, kdy Formuli 1 sledoval celý svět, byl to absolutní fenomén té doby, možná sport číslo 1. Schumi byl nejlepší jezdec všech dob, i kdyby Hamilton vyhrál 500 Grand Prix, tak se mu nikdy nevyrovná, navíc formule už 10 let nikoho nezajímá. ()

KarlN

Skvělý dokument, který naprosto nic nepřikrášluje a při němž sem si opět zcela jasně vybavil, proč jsem tomuto jezdci nikdy nefandil...always Mika! Doporučuji. ()

dasl

Ten kto Michaela nesledoval počas kariéry tak tento dokument je úplne zbytočné pozerať . Nič mu to nedá a hlavne pravda je tam veľmi veľmi hlboko  ukrytá . ()

v.pohode

Výborný dokument o Schummacherovi o pánu bohu Formule 1. Člověku jenž jako jeden z posledních pilotů opravdové Formule vytvářel to pravé závoďácké prostředí. Od té doby co Schummy odešel z Formule ta soutěž upadla. Zabil jí Bernnie svýma nesmyslnýma pravidlama. Jako zmenšení obsahu motorů, zákaz přesouvání gum, tankování apod. Od tý doby stála a stojí Formule1 za hovno. Pamatuju ty doby, jak jsem hltal ty souboje mezi Mikkou a Schummym. Ten neskutečnej sound těch opravdovejch motorů, ne žádnejch šestnáctistovek dopovanejch elektřinou a hlavně to napětí... Bez Schummyho a jeho soupeřů z té doby už nikdy nebude Formule 1 Formulí 1 Škoda jen že v tomhle dokumentu Corra neukázala jak na tom Schummy doopravdy je. Všichni sice víme že je v prdeli, ale nikdo neví jak moc hluboko v tý prdeli vězí... ()

Chenso

Zcela upřímně jsem o něm věděl uplný hovno a po shlédnutí sice stále nemám pocit že bych věděl víc ,ale jako dobře,natočene kvalitně,hezky,zavzpominání super. ()

Kpitbull

Někteří jste opravdu takoví čůráčci, nešťastní a zavistiví. Nu což, každého volba. Schumi, můj hrdina díky kterému jsem objevil F1. Trošku jsem si myslel že byl ledový skalpel, ale on byl úplně jiný. Miloval rodinu, všechny v týmu, to on pozvedl Ferrari, obrovské srdce.... Děkuji Schumi, ještě jednou děkuji ()

Nick_Carter

Škoda. Schumiho mám rád,jako děcko jsem sledoval souboje s Alonsem,Häkkinenem a dalšími s otevřenou pusou. U tohoto dokumentu jsem měl taky otevřenou pusu, ale z toho důvodu, že jsem nevěřil jaká je to nuda. Schumi by si zasloužil akčnější kousek. Jediný moment, na který si z dokumentu vzpomenu asi po dvou měsících je, jak se ho reportéři ptali na Sennu a jejich shodné počty vítězství. ()

LVHD

Vynikajúci životopisný dokument o slávnom jazdcovi Michaelovi Schumacherovi, ktorý položil latku v F1 veľmi ale veľmi vysoko. Vidíme pády, víťazstvá a sklamania presne tak, ako to skutočne on sám zažíval. Klobúk dole pred ľuďmi, čo to vtedy natáčali a veľké ĎAKUJEM tomu, kto vedel tie archívne zábery takto geniálne využiť. Po celých 112 minút som ako priklincovaný k stoličke sledoval každý kúsok, hltal som tú atmosféru a tá ma priam vtiahla do deja a ja som sa cítil, ako keby táto vlna eufórie sa odohrávala pred mojimi očami po prvý krát. ()