Pretlak

Příběh se odehrává v Londýně během 24 hodin a sleduje muže na jeho riskantní cestě k sebeosvobození. (Canal+ Action)

wallax

Tak toto bol pre mňa ako sa hovorí "Mind Blowing". Perfektne zahratý prerod úplne nevýrazného človeka, ktorý v sebe potláča negatívne emócie na všetko okolo seba...až... a potom to začína... Ako z normálneho človeka urobí tlak a správanie okolia totálneho psychopata, ktorý vypustí von všetko čo ho žralo. Veľmi to pripomína film Falling Down s Douglasom, ale tento snímok oplýva surovejším a drsnejším až dokumentárnym vizuálom. Je to skôr festivalový film ako nejaký veľkofilm. Za mňa skvelé, aj keď s pomalším plynutím deja ale skvelé. ()

Sopholojong

Kriza kapitalistickeho veku. Skvely Ben Whishaw v ulohe, zo vsetkej tej PR prace s ufonmi a ovcami, scvoknuteho jedinca, ktory sa vzdal. Skvele sceny vykradnutia banky a posty, plus famozna svadba v strohom vizuali s otravnou "roztekanou" kamerou. 7/10 ()

vinducha

Tvůrci se zřejmě inspirovali Radovanovými radovánkami . Takový Volný pád na steriodech , ale hodně . Pepík mi přišel celý film , že je tak přebouchnutý , že to s ním musí každou sekundu třísknout o zem . A ta kamera tomu taky moc neprospěla.. ()

Chicharron

Někdo po rodičích zdědí auto, někdo barák, někdo nic a někdo psychózu. Zatímco např. "Příběhy obyčejného šílenství" , ač jsou zamýšleny jako komedie, mají jakýs takýs děj "Surge" je asi komedií nechtěnou, ale děj je celkem nula nula prt. Ve zkratce - týpkovi hrábne, těžko říct, jestli z jeho rodičů nebo stereotypní práce nebo z obojího a jen pobíhá městem a tu a tam něco rozbije, ukradne nebo se porve. A to je v podstatě vše. Jo a ještě na stojáka opíchá kolegyni z práce, které tečou z nosu kovidové nudle, (kecám, bylo to natočeno ještě před kovidem). ()

ReMusiCZ

Bez pointy, bez vysvětlení, sledujete týpka, kterýmu jen tak během návštěvy rodičů, ze kterých negativismus teda taky jen čiší, hráblo, a jako totálně sjetej feťák začne sem a tam lítat po městě... ()

lineker

Film, který vás nepustí do komfortní zóny. Je totiž hrozně nepříjemný a to nejen technikou snímání. Jeden den psychotika v podání jedinečného Bena Whishawa. ()

OBU4JDLB

Kvôli tej neustále sa kolísajúcej, roztrasenej kamere som to nedokázal pozerať, sorry, bolo mi z toho vyložene nevoľno. Inak to mohol byť zaujímavý film, škoda :( ()

Savytan

Žijete život, který vás sere.Serou vás lidi které potkáváte, sere vás práce, sousedi a vlastně serete sám sebe. Jednoho dne sklenice přeteče a hranice všeho jsou zbořeny. Stačí chvilka a žijete život radostný, bezstarostný, plný svobody. Závidění hodný. Někdo by řekl na pokraji bláznovství, ale co je normální...? ()