pornogrind

Tak nakonec dobrýýý. Nevěděl jsem co si o tomhle filmu myslet a jestli s ním vůbec ztrácet čas a tak jsem udělal to co už jsem neudělal hodně dlouho. Pustil jsem si trailer. Vím, že je to pro většinu diváků běžná věc ale já to nedělám. Protože jednak trailer dokáže být udělán vždycky tak aby diváka navnadil a nalákal a druhou a zasadnější věcí proč na trailery nekoukám je že trailery většinou ukážou to nejlepší. Častokrát vyzradí i to co by neměli. Tentokrát jsem udělal výjimku a poté se rozhodl, že filmu dám šanci a udělal jsem dobře. The Show je "divnofilm" a ty já rád. Jde o takovej menší bizárek kterej může sednout ale nemusí. Spíš si myslím, že má větší šanci oslovit menšínový diváky. Mně to sedlo. 4hvězdy. ()

darkrobyk

Steve přijíždí do Northamptonu, kde hledá přítele Jamese Mitchuma. Zjistí, že byl hospitalizován, a tak se ho vydá navštívit do nemocnice. Zdejší zřízenec ho však zavede přímo do márnice, jelikož Mitchum měl nehodu a nepodařilo se jej zachránit. Před smrtí ale řekl jméno mladé ženy - Faith, která by mohla leccos vysvětlit. Jeho cesta se postupně promění v bizarní dobrodružství, kdy divák zjišťuje, že je klamán stejně jako postavy. Sny se začnou prolínat se skutečností. Mrtvý ve snech ožívají. Voodoo, rosekruciáni, černá magie, čarodějnictví. Spletitý příběh má velmi dobré herecké výkony, skvělou kameru a výbornou hudbu, jejichž spojení vytváří jedinečný zážitek pro toho, kdo se nechá vtáhnout. Hudba při scéně v baru, kdy je vyslýchána Faith, je přímo uhrančivá. Velmi šťastné je i zařazení klasické hudby. Občas jsem si vzpomněl na D. Lynche, jinak je to samozřejmě A. Moor, tvůrce snových světů. A tam dolů, tam nechcete. Pro okrajové publikum. ()

SpaceOdyseus

Northampton, sny, soukroma ocka, srpek mesice, superhrdina a ukradeny zlaty kriz. Alan Moore nam napsal a hral v psychedelickem snimku, ktery sleduje cestu bizarniho skrz jeste bizarnejsi vysetrovani. Pro fanousky Moorea jde o laskominku. ()