Final Level: Hra začíná

• USA The Final Level: Escaping Rancala

Sarah, Chrissy a Rae jsou kamarádky. Sarah ale přijde o bratra za velmi podivných okolností. Zmizel v herně s automaty. Až po letech Sarah přijde na to kam. Když je s kamarádkami v herně, kterou chtějí opravit, zapnou přístroj s hrou, která se jmenuje Rancala. Ta vyzývá ke hře, je v ní totiž už jeden hráč. Dívkám dojde, že se bratr ztratil tam. Dají si proto kapku alkoholu na kuráž a chtějí hru dohrát. Netuší, že je ale stroj vtáhne na podivné místo, na ostrov Rancala. Ocitnou se vlastně ve hře, ve které musí porazit všechny nástrahy a protivníky. Pak se jim teprve povede postoupit k bratrovi, vysvobodit ho a dostat se zpět do reality. Každá z nich má tři životy a brzy jim dojde, že se budou muset o získané body dělit strategicky. Jedině tak je možné porazit některé bossy. Ti jsou stále silnější a je potřeba spolupracovat, aby je bylo možné porazit. Dívky mají každá v batohu potřebné vybavení, které je možné použít pro řešení úkolů. Brzy se opravdu podaří bratra Jakea najít. Ten ale sestru nevítá, naopak je zklamaný, že se dostaly až k němu. Ve hře se totiž prosadil a získal místo u králova dvora. Na nic z minulosti si nevzpomíná. Brzy holkám dojde, že každý, kdo v Rancale zůstane, zapomene na život v realitě... (TV Prima)

Sabrewulf odpad!

Řekl jsem si, že si pustím jeden z těch filmů, který je tak špatný, až je zábavný. Při scéně, kdy několik nehereček utíká jalově po pláži a na zem padají nepovedeně počítačoví žraloci, jsem ale věděl, že tohle je taková ta kategorie braku, která už je svou brakovostí přes čáru a vám je za sebe stydno, že na to vůbec koukáte. No a při následující scéně, kde jakože ve stylu virtuální reality na ty neherečky nepovedeně počítačoví žraloci nalétávají a ony do nich neuvěřitelně jalově boxují, jsem to s maximálním zhnusením a smrtelně vážnou tváří vypnul. Hrůza mě jímá, že tohle tvoří a vypustí do světa dospělí lidé, co mají občanky a volební právo. Respekt těm, kteří byli zhnuseni jako já a přesto vydrželi až do konce. ()

Master19

Opravdu si nejsem jist, jestli to měla být parodie, nebo to je jen tak špatně udělané. Nejspíš je to ale myšleno vážně, a to je teda velký průšvih. A přitom ústřední trojice měla potenciál. Ten byl ale po hříchu nevyužit a to že si nakonec nedaly ani tu pusu považuju přímo za zákeřnost vůči divákům. Nedoporučuju vůbec ke shlédnutí, nemá to vůbec význam a proto dávám jednu hvězdičku, protože odpady jsou mnohdy zajímavé ve své nedokonalosti, ale tenhle film na to nemá. Je to jen obyčejný mizerný film, jakých jsou tisíce... ()

iXtr3m3 odpad!

Užívateľ gazogazo je buď na ťažkých drogách, ale potrebuje súrne na seba upozorniť, ale upozorňovať svojou debilitou nie je najlepší spôsob. Toto je jeden z najväčších odpadov, ktorý kedy vznikol. Je to utrpenie už aj pri náhodnom pretočení z dôvodu zvedavosti na akúkoľvek scénu vo "filme". Keby som šiel natočiť film s bratmi zadara, tak to urobím v ďaleko väčšej kvalite. Nenapadá ma v tejto chvíli väčšia sračka a hrôza ako toto. ()

Adramelech odpad!

Film je zřejmě míněn jako varování gamblerům: Nepřehánějte to, nebo vás herní automat spolkne! Pochválit je třeba výběr tří hlavních hrdinek: bruneta, blondýna a zrzka, všechny bílé pleti. Pěkně jim to v těch plavkách i jiných oblečcích slušelo. Samotný děj filmu je extrémně slaboduchý, ale počítačové hry takové možná bývají. Co já vím, když jsem nikdy žádnou nehrál? Kvůli naprosté nekoukatelnosti příběhu jsem se soustředil na ony tři ženské postavy. Nejlepší mi přišla ta zrzka, ale to by ji museli ukázat celou, abych dal takovému filmu aspoň jednu hvězdičku. ()

Tominni odpad!

Tak k tomu se recenze píše dost těžko. Není žádné kouzlo ala Jumanji, holky prostě vstoupí do hry, aby dostaly zpět bráchu jedné z nich. Proč jsem to vlastně dokoukal až do konce je pro mě velkou záhadou, nicméně podruhé už se určitě dívat nebudu. ()

darius1706 odpad!

Tento film zdobí brilantní originální scénář, skvělá režie, dokonalá kamera, dechberoucí triky, strhující děj, naprosto famózní herecké výkony jednotlivých sympatických postav a v neposlední řadě dokonalý závěr. No, tak jo, dělám si prdel, ale tvůrci si začali. Hodně dlouho jsem neviděl větší kravinu, pokud vůbec. Možná i mnou často zmiňovaná Vesmírná Prda byla možná lepší, i když... No, nechme stranou námět, to bylo vykradené Jumanji, ale proč se tam všichni chovali jako naprostí retardi? Že tam neuměl nikdo hrát se tvůrci snažili fikaně zamaskovat tím, že holky napřed svlíkli do plavek, pak jim to asi přišlo blbý, tak alespoň ty zaříznuté trenýrky, jenže celkový dojem kazila opravdu hrozná kamera, takže si člověk záběry nemohl patřičně užít. A i tak, nestálo by to za to, protože ty herečky byly opravdu extrémně nesympatické. Asi nemá smysl dál to pitvat, tohle bylo opravdu, ale opravdu velmi špatné. ()