Mladomanželia na svadobnej ceste ukradnú vozidlo a zavraždia jeho majiteľa. Po ceste stretnú dvoch stopárov, ktorým zastavia, a spolu sa ubytujú v príjemnej lesnej chatke. V noci na dvere zaklope policajt, ktorý tu pátra po nezvestných osobách z mesta. S majiteľkou chaty sa dobre pozná, a tak sa spolu s návštevníkmi dohodnú, že na ďalší deň podniknú túru do miestneho lesa. Túra sa však zmení na boj o život, keď v lese narazia na neznámeho vraha s maskou. Keď sa však niektorým členom partie podarí uniknú, zistia, že vrah pre nich nie je úplne neznámy. (Marceloo)

JASON_X

Strašně rád bych podobné nekomerční poloamatérské filmy vychvaloval a nadhodnocoval, ale tenhle se, objektivně vzato, opravdu moc nepovedl. Sice je znát, že ho točili fandové do slasherového žánru a dozajista si při natáčení užili spoustu srandy, ale na diváky asi příliš nemysleli. Netalentovaná režie v kombinaci se slabým (respektive slaboduchým) scénářem nemůže zplodit nic hodnotného. Takovou fůru nesmyslností a nešikovných střihů aby divák pohledal. Na druhou stranu film na první pohled amatérsky nevypadá, možná díky vcelku dobré (i když ruční) kameře, slušné práci maskéra a určitě hlavně díky hercům, kteří zjevně nejsou žádná jelita. Dvě hlavní holky (Betty a Hannah), obě typově naprosto výborné, se mi dokonce herecky líbily vysoce nadprůměrně, přičemž ta druhá (Ellis Greer) však nepochopitelně není ani ve zdejších titulcích. Okrajovou zajímavostí pak je pasáž o dvou teplých fízlech, nebo zápletka s incestem, WTF? A nebo ten císařák, jauvajs, ten bolel... Sakra sám nevím proč, ale Bastard se mi prostě určitě víc líbil než nelíbil a víc mě bavil než nebavil, i když to byla naprostá konina. Kašlu na objektivitu a zaokrouhluju hodně nahoru, za to nadšenectví, za ty dvě holky a tak. ()

stration

No tak to bylo dílo. Zápletka tuctová, provázání hlavních hrdinů přinejmenším úsměvné a pointa očekávaná. Co ale dělá film dobrým, je parádní gore, kde v pár momentech nechutnost dostoupí docela solidních výšin. K tomu je velice kvalitní hudba a pár nápadů k sežrání (Ave Maria). Celkově žádná bomba, ale za tu odvahu se sluší kousek nadhodnotit. ()

*CARNIFEX*

Šialený mladomanželia naberú pri svojej vražednej svadobnej ceste svojskú dvojicu stopárov. Kým jeden pár cestoval za zábavou, druhý za novým začiatkom. Čo človek v novovytvorenej posádke, to odlišný uhol pohľadu na život. Nakoľko pôvodne plány dostali trhliny, štvorica mladých nečakane skončí uprostred hôr vo víkendovej chate s možnosťou poskytovania stravy, ale i menších výletov k neďaleko vzdialenému jazierku. Keď sa k samotnej výprave pripojí miestny policajt, zdá sa, že si všetci nie len užijú krásy okolitej prírody, ale navyše budú v úplnom bezpečí. Zdanie však môže niekedy klamať. Tak toto som popravde absolútne nečakal. Napriek chvále miestnej hororovej "hávede", podcenil som ich reklamu "Bastardovi", pričom som od tohto malého hororíku z produkcie "A.D." nič dobré neočakával. Ako sa už ale vyjadrili miestni traja kumpáni, toto je rozhodne jeden z lepších počinov menovanej "group", ktorá vytvorí viac podpriemerných hororov, ako úrad práce pracovných príležitostí. Človek to veľa krát ani nemá chuť sledovať, ale toto príjemné béčko s pár skutočne pekne spracovanými gore zábermi, ktoré naozaj stoja zato - 60% ()

Easykill

V tom filmu není nikdo normální! První polovina vypadá úplně v pohodě a já byl jen v očekávání co přijde. To, co ale přišlo jsem fakt nečekal! Totiž, druhou polovinu filmu snad točil někdo úplně jiný a nebo si dal těžký svinstvo na posilnění! Od chvíle co se zjeví zabiják to jde do hoven, ale fakt hromady, hromady hoven. Ale najdou se světlé místa v podobě extrémních scén. Jako třeba vyříznutí dítěte, vyndávání střev apod. Chuťovky! Ani nevím jak to hodnotit, ale suma sumárum, viděl jsem horší kousky, takže proč ne. ()

darkrobyk

Jako když zloděj křičí, chyťte zloděje, tak vrazi narazí na vraha. Nic, co by už trochu znalý divák neviděl, tenhle slasher nepřináší. Postavy příliš sympatické nejsou a místy se film vleče, ale závěr je výživný a připomene francouzskou novou vlnu v hororu. Kladívko v hlavě, delší dobu nic, vytržená páteř - to se počítá. delší dobu nic a pak konečně masomlejn. A nechybí rozseknutá huba či střeva ven, o svérázném provedení císařského řezu a následném šití nemluvě. Dobrá kamera, velmi dobrá hudba. Střih byl chvílemi poněkud matoucí, ale nakonec vše do sebe zapadlo. Plusem je také milosrdná stopáž. Na jedno podívání dostačující. ()