Cirkus

Vo viktoriánskej dobe, v grófstve Cardiganshire žije osemnásťročná Sára pod prísnym dohľadom svojho otca, váženého tamojšieho pastora Tomosa. Príchod kočovného cirkusu Supremo a ich slona do vidieckeho, takmer fanaticky pobožného waleského mestečka Tregaron vytrhne jeho ospanlivé, odťažité spoločenstvo z letargie a vnesie svár medzi Sáru a otca, ktorý chce cirkus aj s jeho "démonmi" vykázať. (TV JOJ)

Malarkey

Typicky televizní film, který sází na kvalitu prostředí. Prostředí je ale natolik kvalitní, že poměrně přesně vystihuje některé typické postavičky tehdejší doby. Nejvíce mě rozčiloval ten kněz, kterej hlásil pravdu boží tak vehementně, až bych ho přirovnal k dnešní ortodoxní menšině. Když tam pak slon zachránil pár lidí v dole a ti se mu omlouvali, že je zachránilo zvíře a ne bůh, tak mně z něj bylo na blití. ()

Johnny.ARN

Čakal som niečo iné, ale tento historický pohľad vôbec nebol zlý. Taký ten film do autobusu, keď niekam cestujete. Sloníky sú super. 1 z 5 ()

brasek

Televízia Joj Cinema sa dušovala kvalitným programom a postupne časom dáva prednosť druhotriednym nezaujímavým televíznym projektom. ()

NikiVai

Film celkem o ničem, nic co by mi v mysli zůstalo po závěrečných titulcích. Jako jo, hezky to vykresluje dobu, rozpor fanatické víry a volnomyšlenkářství, ale jinak tomu chybí drive. ()