Kinsey použije klíč, aby se pomstila školní tyrance. Ustaraná Nina najde pochopení. Hluboko zasutá vzpomínka ukáže Rendella v novém světle. (Netflix)

Trevor

Jeden z kľúčov je použitý na zosmiešnenie spolužiačky zo školy, ktorá je pochopiteľne bielej farby pleti. Chápete, politická korektnosť a podobný bullshit. Dokážete si vôbec predstaviť žeby skupinka povedzme rómskych detí šikanovala dieťa bielej farby pleti? Veď to je politicky nekorektné a nikdy sa nič podobné neudialo. Samotný príbeh uviazol, Bode sa snaži brániť pred zberateľkou kľúčov, trochu sa rozvíjajú príbehy Kinsey a Tylera, ale inak strašná nuda. ()

IvcaSammet

Znovu čtyři hvězdičky. Vývoj děje super, ale pořád je tam ta omáčka, která mi nesedí. Děj okolo skříňky byl výborný, občas bych si taky přála, abych takovou měla, obzvlášť na střední škole. Romantické dějové linky mě ale přestávají bavit, stejně jako chování Kinsey. Další klíč a závěr epizody super. ()

Lenka.Vilka

Ok, nejdřív zábava a potom práce? Úvodní zneužití klíče uvolnilo náladu, ale zbytek naznačil, že si děcka uvědomují, že klíče nejsou jenom zábava. Zajímavý odklon od předlohy, přesto logický, kdy si i dost věcí zjišťuje máma, která není věčně v lihu... ()

Necrotongue

Sice jsem se při hodnocení páté epizody vrátil ke čtyřem hvězdičkám, ale byl to návrat s výhradou. Bavilo mě pátrání po tajemstvích Rendella Lockea, takže mě kupodivu mnohem víc zaujaly scény s Ninou Locke než s jejími dětmi. Nemůžu se zbavit pocitu, že seriál jaksi ztrácí směr i tempo. 4*- ()