Ragnarök – Konec světa

Nórsko / Dánsko, (2020–2023), 13 h 50 min (Minutáž: 38–55 min)

David Stakston, Jonas Strand Gravli, Herman Tømmeraas, Theresa Frostad Eggesbø, Emma Bones, Henriette Steenstrup, Gísli Örn Garðarsson (viac)

V jednom norském městě, které je ohroženo znečištěním a tajícími ledovci, se zdá, že přichází konec světa. Dávné zlo ale dokáže vyzvat na souboj jen legenda. (Netflix)

Recenzie používateľa viperDavid k tomuto seriálu (3)

Ragnarök – Konec světa (2020)

Všech 6 dílů jsem zhltnul na posození jak čokoládu s oříškama. Seriál je luxusní a hlavní hrdina mi sedl, bohužel mi vůbec nesedla jeho matka, ale co se dá dělat. Jinak díl od dílu lepší a lepší podívaná. Jsem velmi spokojen. Už se těším na druhou serii, pokud bude. ()

Série 2 (2021) (S02)

Luxusní nápadité pokračování první serie. Norové o severské mytologii ví nejvíce, žádné americké sračky, ale pravý syrový seriál ze srdce jelena :) kdo viděl pochopí. Nejoblíbenější seriál poslední doby a opravdu je z čeho vybírat. Těším se na 3 serii ()

Série 3 (2023) (S03)

Třetí a konečná serie a poněkud nešťastná. Věřím, že hodně divákům se vyloženě líbit nebude, ale tak jak je u tohoto seriálu zvykem, víc se mluví než bojuje, takže až na jedno vyhronutí situace si toho moc neužijeme. Hlavní postava je dějově pomalejší a seriálu konec katatrofální. Nakonec ale musím hodnotit pozitivně, protože Ragnarok u mě bude mít místo ()