Neohrožený žoldák se pouští do nejnebezpečnější mise kariéry. Má zločineckému bossovi zachránit uneseného syna. (Netflix)

Andrew88cz

Parádní dílo! Chris ve snímku exceluje, film má tempo už od začátku a hlavně parádní kameru, díky níž vás záběry vtáhnou daleko víc do děje a veškeré akční scény si vychutnáte z jiného pohledu než je obvyklé. Skvěle natočené, výborně zahrané a vše mi do sebe zapadlo jak perfektně složená skládačka. (9/10) ()

BlackBarron

Zpracované je to dobře, to ano, ale příběh tam skoro není. To čemu říkají "příběh" je naprosto předvídatelná zápletka, kde se každý krok dá odvodit. Obsazení a herecké výkony dobré, zpracování a akce též, ale "story" téměř nulové. 50% za film a 10% za Hemswortha s Harbourem, takže hezkých 60% ()

EricNor

Jako kamerove cviceni je to super. Porad si rikam, jak to udelali a skocil z toho utesu vlastne nebo to byl trik? Zaporaci, co maji trochu prostoru jsou zabavni. Ale jinak je to kravina. Pitomci se stavi pred hlaven a bez znamky odporu se nechaji zastrelit. Fnukani toho ditete nad smrti lidi, co nechal zabit jeho tata ve srovnani s temi co kosi Tyler kulha na obe nohy. No a ta iranka je fakt kocka. ()

majorzeman13

Další z řady povedených snímků od Netflixu. Nadprůměrný akční nářez. Kamera je skvělá,akční sekvence působivé,super. Chris Hemsworth a jeho charisma. David Harbour ve své vedlejší roli je cool típek. Jen ten scénář je jednoduchý,prostý možná až banální . Fakt to stojí za to ! ()

MatyRock

Jakoby fajn koukatelná přímočará akční jízda. Dostal jsem to co jsem očekával, horšího Johna Wicka bez skvělého universa a zdaleka ne tak cool postavama. Přeci jen ale má Vyproštění jednu základní věc s Wickem společnou, a to jsou nadprůměrné akční scény. Teda až na tu úplně závěrečnou, ta byla v duchu klasické přestřelky. Vizuální efekty jsou mnohdy špatné a svou levností a laciností do oka často bijí. Kde to také trochu drhne je vztah Chrise Hemswortha a snědého chlapce. Není to žádný extrémní průšvih, ale někdy mi nedávalo úplně smysl, na základě čeho se jejich vztah ubírá směrem jakým se ubírá. A sice tento snímek historii filmu nepřepíše, ale na jeden večer zabaví. Do karantény (čau covide) ideál. 70 % ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Nebudete se utápět padáním do řeky, ale tím, že v ní zůstanete ponořeni." Chris Hemsworth se vydává na záchrannou misi do Bangladéše, zachránit zločineckému bossovi syna. Příběhově slabší a docela dost tuctové!!! Ty 2* jsou jen za akci a za prostředí. Zde si užijete drobnou dávku násilí, podtrhnutou šťavnatými zvuky a velmi detailní kamerou, která nevynechá žádnou bolestivou ránu do těla protivníka. NIC VÍC, NIC MÍŇ. Jinak je celý film založen na nesmyslech, ale chápu, že fanoušci Avengers to budou nadhodnocovat. Hemsworth s lehce sebevražednými sklony přejde přes armádu i policii, jen aby zachránil unesené dítě. - 40%. ()

Zravocado

Slušné herecké obsazení, dokonce i výkony herců jsou hodně slušné. Dlouho jsem neviděl film, který se mi celkem líbil. Trochu přehnaný konec, kde jsem byl na vážkách jestli se nedívám na Terminátora, ale jinak dobrý příběh a málo profláknuté prostředí. Chris v roli nesmrtelného, rodinným úmrtím postihnuteho žoldáka se rozhodne splnit i zdánlivě nereálný úkol a to i když zažije nějakou tu zradu. Je období, kdy je moderní hrát si na Chucka Norrise a tak tu máme samého Johna Wicka a teď tohle. Do téhle doby se prostě tenhle akčňák hodí všemi pěti hvězdami. Vřele doporučuji shlédnout ()

dunbar

Keď forma zvíťazí nad obsahom. Technicky dnes nie je zjavne problém vymakať film s rádoby jednozáberovkami a tučným gradingom. Už to pomaly zmáknu aj pubiši s cracknutým Premiere, After Efects alebo Final Cut. No a hudba - tá sa obšlahne od Jóhanssona, Zimmera atď. Sorry, chápem žáner, ale toto bol strašný Bollywood shit. ()

czkrikri

Luxusní akční jízda. Chválím snahu o realistické souboje. Je fakt, že občas se to nepovedlo a nepřátelští vojáci tam stojí jak zvířátka na střelnici, ale na druhou stranu oproti 80. a 90. létům se to posunulo hodně daleko. Fantastické je prostředí indické Dhaky. Nevybavuji si, že by někdo tuto lokalitu ještě tímhle způsobem uchopil. Hemsworth překvapil, byl jsem zvědav, jak mu to půjde s pistolí místo kladiva a jde mu to parádně. Mohl bych asi sundat trochu hodnocení za těch pár "dojemných" chvilek, které se moc herecky nepovedly, ale vytáhla to úžasná překrásná Golshifteh. Film mě celkově nadchnul. ()

kmirakk

Když se na film budete koukat s tím, že víte že jde o akční "Béčko", kde příběh není to hlavní, dá se ten film s lehkým nadšením shlédnout. Výborně jsou natočeny scény, kdy se bojuje muž proti muži, výborná kamera, to mě opravdu bavilo. A Hemsworthovi toho žoldáka věříte. Samozřejmě nějaké to akční klíšé tam je, ale to k akčním filmům patří. ()

Rorschach_SK

"To dieťa je chodiaca mŕtvola." Nekompromisná a špinavá akcia, v uliciach ešte špinavšej Dháky. Nečakajte nejaký hĺbavý a prepracovaný príbeh, na to nie je čas. Prepísanie jeho autorského komiksu "CIUDAD" nezabralo Russoovi veľa času - ako sa hovorí, za málo peňazí málo muziky. Hlavne keď celý rozpočet je vyhradený na Chrisov plat a akčné efekty. Všetci tú ospevujú 11 min. akčnú scénu na jeden záber - nuda, nič čo by sme už nevideli. Ja by som rád vytiahol scénu, kde skoro 2m pán Bleskov pohadzuje s malými opálenými smradmi ako s hadrovými figurínami a preloží to pár dobre mierenými vychovnými. ()

barny120

Priemerný akčný film. Nonstop naháňačka, bitka, prestrelka. Plus sentimentálna päťminútovka. Je to trochu chaotické - priebeh filmu a aj hlavná myšlienka. Dalo sa to pozrieť raz, a dosť. ()

Black.Adder

Když se přetočí ty nedůležité části, kdy si lidi povídají, zůstane nabušená akce. Ano, jako Call of Duty na nejnižší obtížnost. Jednou za čas si tohle vpálit do žíly, proč ne. A jako třešnička na dortu ta íránská kočička. ()

BigMen odpad!

hm. indická žena. indický kluk. indická špína. indický příběh. indická vymazlená lokace k natáčení za 6,50 na hodinu. ať žije NETFLIX. miliony indický poldů, speciálů, žoldáků a vojáků zabito, protože se chovají jako naprostí debilové a dementi a vlastně jen čekají, kdy na ně dojde řada a oni schytají kulku, kulky někam. dobrá hudba. a to je asi tak jediné, co na tom dobrého je. a nakonec. indická zamilovaná dívka pomstila svého asi australského zabité nájemného vraha na indickém pánském wc hlídaném indickou ochrankou. tak jistě, už tam byla dříve a jen čekala na indického narkobarona. ()

goauld

Proč to ti amíci dělají?? Paxe jeden nemůže divit, že recenzenti srážejí hodnocení... Film o nájemném žoldákovi, který jde na xyTou misi, protože nemaje na slepice. Cílem je zachránit indického klučinu tamního velmomafiána, kterýho (toho klučinu samozřejmě ;-)) nechá unést (pro změnu) bangládéžský velkomafián. Celkem film (i přes zvýšenou stopáž) svižně odsejpal, gerojec kosil co mu kulky stačili a pak byl konec... který tu slušnou střílečku "zazdil". Nejenže se závěrečná scéna poněkud "protáhla" (na někoho se snad čekalo??? ano - čekalo... ), ale navíc došlo ke konci k zcela nesmyslnému iracionálnímu jednání hlavního protagonisty. Z tohoto důvodu -1* z původně 4 udělených (na 5 to zase tak světoborné nebylo) ()

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno