Originál internetový seriál, který paroduje světové telenovely. Drama, lásky, vztahy, spousta humoru a nečekané situace. Tak právě tohle svým divákům nabízí český sitcom Ďábelské Cikánky, který na internetu sbírá statisícovou sledovanost. Příběh se točí kolem tří sester Červeňákových, kterým jejich bohatý otec zanechal velké dědictví. To ale získají pod podmínkou, pokud budou po dobu jednoho roku bydlet společně pod jednou střechou. Na tom by nebylo nic divného. Ale sestry se navzájem nesnášejí. Jejich společné soužití proto vyústí v celou řadu humorných i dramatických situací. (Lukas.Rejmon)

MT_Y

Komentář upravím (dost věcí zůstane ale něco upravím nebo uvedu na pravou míru). ✖️ 1) Je hezké že si hrají s časovými osy, ale jsou strašně protichůdné příklady... - Na konci tě části kdy děvčata nechali Lukášovi kaktus 🌵 tak utekli 3 roky - - - - > Následně v další (zatím poslední "sezóně") je to o dalších 5 let tzn. (Že Vojtíškovi by mělo být min 7 let) - Tím se dostávám těm časovým úsekům, kdy například Mercedes je Lesba defakto chvíli, časem je lesbou od střední a pak najednou už v 6.B balila holku - Stále měnící se informace o hlavních postavách - To je pro mě třeba dost zásadní CHYBA, VŠEM hlavním postavám se stále měněj osudy, charaktery atp. - V zásadě je to nejvíc znát u Alexis, která ze začátku je dost nekompromisní, ironická zároveň, ale obranářská s citem pro své sestry (ačkoliv skrytě) zkrátka taková docela mrcha, se pomalu mění ve vlastně schizofreničku a poměrně až v docela dost citlivou osobu což mi k ní prostě úplně nepasuje, nepůsobí to přirozeně - potom jednou dceru má pak asi jako ne... - dal bych více prostoru pro jakousi improvizaci (někde jsem viděl že "herci" mají scénáře, ale že se musí do posledního puntíku plnit (To je špatně, působí to uměle - Nepřirozeně špatně se jim to věří) je to YouTube serial autentičnost a improvizace by tam měla být především (Nebudu počítat Marsella ten opravdu podle mě boduje nejvíc) - Přeumele vytvořené situace, které se už nikdy nevyjasní (To je taková ta záhadná věc, úplně totální otazník nad tím, ale už se k tomu nikdy nevrátí - Tak přesně tohle je MEGA ŠPATNÉ... - Lukáš až moc se hrne dopředu - Ano každá telenovela má svého nesmrtelného zaporáka, ale Lukáš až strhává pozornost spíše na sebe, a jsou tam situace, které by logicky nedávali úplně smysl a opět se vracíme k tomu že ten nejvíc ty informace atp. Časově totálně posouvá nevím kam... Jasně bylo vidět a i rozhovor směřoval k tomu že děvčat otec prostě zemřel (i vyšetřovalo se to) pak najednou se objeví, že začátku je jasné znát že Olivii měl ze všech opravdu hodně rád, pak najednou když se objevil tak všechny byli pro něj mrchy, Lukáš ztrácí paměť, nemůže jo nikdo vidět, a nese Alexis růže a je smutný z toho že slyší jak Alexis ho vlastně jen využije, ale vlastně pak se objeví info že celou dobu to byl jen plán, prostě je to strašně moc nedotazeny... - Tahání politických apod. Názoru - No tak to je přesně to co by se do "Amatérský telenovely" tahat fajt nemělo... - Rozhraní padesát projektu - Tento seriál se potýká s tím že je dáno že třeba za určitý čas vyjde, následně nevyjde (No ono mezi tím se pracuje na jiných Roma place, Roma camp, panicky atp) ok ale pak na konci "série" by se nemělo objevit "na podzim 21" například... - Nefunguje komunikace mezi tvůrci a diváky - Už jsem si hodnekrat všiml, že diváci chtějí odpovědi (třeba kdy, proč atp.) odpovědi se nedočkají, vše je určeno pro koukání na YouTube, proto by komunikace měla být. To je jako z ničeho nic nedával třeba díl něčeho (oznámeno to vlastně ani nebylo a když tak na poslední chvíli, mimochodem po čekání jaké doby to je docela až nekorektní že najednou se nevysílá třeba nějaký díl)... ✅ Pozitiva jsou, že když se zaměřím čisté na příběh, vynechám nedostatky tak je to dobrý, zábavný a místy docela i napínavý ✅ Největší pozitivem je Alexis (Marsell), a to ať už jako Alexis či Laura atp. Je znát že Marsell hraje opravdu dobře. 👎 Ještě jedno negativum, hodně se to stalo u toho Pavla, dát si bacha když hraje je znát že mu to nejde, není přirozený, je křečovitý a hlavně je vidět že v roli ženy, či že má mít románek s muž. Pohlavím mu není přirozene a je to na tom fakt znát. Takze Toť můj názor na tento seriál, hodnocení dám 4 hvězdy, hlavně proto že příběhové to špatně není a Alexis mi v hodně ohledech připomíná jaký jsem byl já 😄 Když jen "zhodnotim" postavy plus jejich představitelé. Alexis - Prostě Best postava a zahraná opravdu skvěle (Marsell je zde opravdu hodně uvěřitelný) 10/10 Olivie - No, takhle bez ní by to asi nebylo ono, ale Honza je zpěvák ne herec a je to znát (kolikrát i strašně přehrává a to jeho ječení je fakt úplně o nervy) 5/10 Mercedes - No popravdě taky skvělá postava, vždy během dílů krom začátku a konce se vícemeně odpojí od sester prožívá své ale na konci vždy eskaluje. 10/10 Boženka - Dvojce Mercedes, myslím že to Pepa zahrál opravdu skvěle a člověk by mu věřil to psycho :-D 10/10 Perla - No musím říct že taková prostě postava, která nemohla dostat lepší "herečku" zahrála to skvěle 9/10 občas jsou mouchy, které nejde úplně přehlédnout Fifi + Katka - Jedna herečka dvě postavy, opět skvělé, akorát u Týny jsem si zvykl na spíš záporné role, které ostatním škodí (Roma place, panicky atp.), každopádně až na nějaké mouchy je jako Marsell oba jsou to dobří herci a svých roli se umějí opravdu dobře ujmout 10/10 Izák - Postava z které postupně je "princezna" a následně královna, no tahle postava je pro mě dost zvláštní, z pokorné postavy poměrně s nosem nahoru... Její postava nevím nepůsobí na mě úplně uvěřitelné no... 4/10 Kralovna Matka - Mimochodem člověk co hraje Vojtu, poměrně k nepoznání, a myslím že jeho nejlepší role co celkové ve všech Tehlech seriálech hrál. Jedná perla za druhou a opravdu člověk mu věří tu povahu tě královny, prostě mrcha s velkým M... Nějaké menší nedostatky ale ty v poměru toho zbytku se ztrácejí 11/10 (Marsell je skvělí ale Vojta v téhle roli fakt exceluje :-D) Vojta - No je tu zmíněná verze královny akorát jako muž, no takový poměrně jednoduchý cápek, a Vojta v té mužské roli není to ono, víc mu to nevěřím. Ale propadák to úplně není 6/10 Lukas - No máme tu hlavního zaporáka, takhle v tomhle seriálu bez něj by to asi nebylo ono to je pravda, nicméně ale to herecké nadání vážně nemá. Jeho záporné pohledy a řeči jsou až moc umělé a nepůsobí to vůbec přirozeně. K tomu seriál tvoří on a je zvláštní že ano super dělá sebe hlavního zaporáka, ale dělá ze sebe zaporáka na kterého "nikdo" nemá, přičemž min. V padesáti věcech by ho šlo poměrně rychle "shodit" ale tak budiž... Ale jinak jak říkám na druhou stranu by to bez nebylo zas ono (někdo ty holky stvat musí ne). S hodně zavřeným OKEM 6/10 Nehoda - No tak tahle postava byla vážně nehoda, uhm "představitel" chce být hercem a zpěvákem nejde mu ale ani jedno, herectví v tomhle seriálu opravdu hodně pohoření, člověk mu nic nemůže věřit, vše přehrává a ze začátku úplně tajemství okolo matky, které ve finále žádné nebylo opět.. No ale i světle momenty ta postava měla... 2/10 Kasandra - No byl jsem překvapen, ale vlastně super postava a super pólo záporná postava... Nemám co víc dodat 10/10 Jing a Ťing - Zkráceně obě role super zahrané opět Vojta jako ženská a opět super. 10/10 Máma Mercedes a Nehody - No opět Pepa září, ironická, většne naštvaná na Nehodu a jak řekla Alexis "Na tohodle andilka fakt nemám" takže super škoda že nedostala více prostoru. 10/10 Tata sester - No jak bych to řekl, herečky nadání dobrý nesoudim, potřebovali nějakého tatu a v rámci možností dobrý... Ale Teda mít tatu až takovýho blba, kteréj svejma dětma pohrda už od dětství, furt na nich vidí nějaký problémy pak umřel prošla pitva ale záhadné se objeví pak no postava, kterou moc vážně neberu, ale v rámci možností - - - 6/10 Pavel - Velký špatný, jak jsem říkal již výše, je ne přirozený, prkený, je vidět že mu to není ani úplně příjemný že hraje buď ženskou nebo kluka reálné s klukem ikdz prevlecenym za holku... Pavel není dobrá volba... 0/10 Teď jsem Zapoměl jmeno, ale Mercedes pro ni pašovala - Tenhle herec už se tam v pár rolích objevil, a musím říct že on dostane většinou roli fakt na míru a teď v posledních hraje zápornou postavu a musím říct že dobře... Výtky by byli, ale ne zásadní... 9/10 () (menej) (viac)

Arsenal83 odpad!

Neviem teda, kde československí tvorcovia berú toľko fantázie na ustavičné prerážanie pomyselného umeleckého dna, ale zdá sa, že im nevadí žiadne bahno, zastavia sa možno až pri vtipoch o pedofílii. Štyria cigánski transvestiti hrajúci sa na ženy je totiž synonymom trápnosti, ktorú nedokáže podliezť ani najzadymenejší teplý kabaret v nejakej stoke. Pri pohľade na zúfalca Bendika ma napadol jeden skvelý spevák Adam Lambert, ktorý síce tiež otvorene vyznáva inú orientáciu, ale kedysi povedal múdre slová: „Som síce homosexuál, no nechcem, aby si ma ľudia pamätali ako homosexuála, ale ako speváka.“ U Bendíka bude platiť presný opak. ()

TheEvilTwin

Lidi, kteří berou “seriál” vážně a masakrují to tady odpadem, by se možná mohli zamyslet. Bendig a jeho parta udělala z vlastní iniciativy ultra šílenost, která je někdy trapná, jindy zábavná, ale hlavně je to prostě ultimátní troll materiál na volné chvíle. Výsledek musím ale hodnotit pořádnou trojhvězdou, protože na takhle amatérský kousek si takhle vyhrát s kostýmy, prostředím, kamerou i vývojem příběhu (kdy i po 10 dílech pořád jede dál a rozvětvuje se s postupnými “zvraty” -jde-li to tak nazvat), to už rozhodně není žádná odfláklá práce. Tleskám. Sice cringe, ale jde za ním vidět práce, kterou si tvůrci se sérií dali. ()

slunicko2 odpad!

Něco takového jste určitě neviděli a hned tak ani neuvidíte. 1) Nevím, jak dalece mám věřit tvrzení Lukáše Rejmona o statisícové sledovanosti na internetu. Pokud je to pravda, pak ji lze vysvětlit stejnými pohnutkami jako vysokou sledovanost Hvězdné pěchoty v Superstar a jiných neumětelů, kterými se internet jen hemží._____ 2) Samotný nápad není špatný, i když genderové hrátky a záměny mě osobně nijak neberou, ale to provedení, to provedení..._____ 3) Na TV Barrandov, kde jsem pořad sledoval, pro jistotu ani neuvádějí titulky. Že by se tvůrci (Rejmon a spol.) za své dílo styděli?_____ 4) Fakt, že se talent, jakým bezesporu Jan Bendig je, dal do spolku (pracovně i osobně) s lidmi jako je Lukáš Rejmon, názorně ilustruje přísloví, že láska je slepá. ()

IvonaK odpad!

Když Jan Bendig natočil seriál Roma place, tak ten byl výborný. Za mě to byl určitě nástupce mého milovaného seriálu Křižovatky života. Ale tady toto se opravdu nepovedlo. A že se muži vydávají za ženy působí v tomto seriálu spíš trapně než úsměvně. ()