Skupina tínedžerov závislých na technológiách sa dostane do offline tábora. Spoločná turistika v lese bez prístupu k smartfónom však nekončí tak, ako to naplánovali organizátori. Budú musieť bojovať o skutočný život s niečím, čo nevideli ani v najtemnejších kútoch internetu. Tvárou v tvár smrteľnému nebezpečenstvu číhajúcemu v lese objavujú skutočné priateľstvo, lásku a obete. Vyjdú z toho celí alebo v krvavých kúskoch? (dixx)

korok

Takový polský WRONG TURN. V jedné scéně je přímo odkaz na tuto známou hororovou sérii. Jsem zvědav jestli také někdy v ČR budeme schopni natočit dobrý horor, když to očividně jde i sousedům v Polsku. ()

JB2203

Ale jo, když k tomu přistoupíme jako k žánrové parodii, dostaneme celkem zábavnou hororovou jednohubku, která dokáže zaujmout nejen mírně zvráceným a nekorektním humorem, ale především sympatickými figurami, jejichž osud je nám sice dopředu víceméně jasný, ale jimž se přesto daří udržet divákovu pozornost až do samého konce, jejich i celého filmu. Nový Braindead to sice není, ale v intencích správného pochopení tvůrčího záměru autorů se jedná o docela chvályhodný počin. ()

strikeman

I polské "Hory mají oči" :-) Pozitivně hodnotím 2 věci: 1) Polský kněz v polském filmu = úchyl ... 2) Wiktoria Gąsiewska = "pokoukáníčko" Jinak jako horor je tohle opravdu horor - no spíše nechtěná komedie, že? :-D 40% ()

Helmut02

Jako nenáročný film na jedno zhlédnutí to jde a pár povedených momentů se v něm najde. Celkově je ale plný klišé a stereotypů (postava kněze) a hlavně (což je pro film tohoto žánru naprosto zásadní) mu chybí pořádná atmosféra, která dělá ty opravdu špičkové horory. Za mě osobně ještě malé plus za vcelku zábavné zobrazení některých polských reálií (úplný závěr) a narážky, které ale běžnému českému divákovi nepolíbenému Polskem nic neřeknou. ()

helraiser

No řekněme si to na rovinu, v podstatě se jedná o zcela průměrný slasher se vším co k tomu patří. Žádnou originalitu v tom nehledejte, ale zábava to je fajn. Má to vše co by slasher mít měl, fajn prostředí, bandu tenegarů jako potravu pro zabijáka, nějaký ty kozy, celkem slušně zvládnuté mordy, sice žádná originalita, ale fajn. No nejlepší asi bylo narvání toho flanďáka do drtičky na dřevo. No mutantíci taky ušli. Celkově mi z toho tedy vychází průměrný slasher s trochu přetaženou minutáží , který neoslní svou originalitou, ale určitě pobaví. ()

kukkik

1. Začínám mít pocit, že asi všichni Poláci (chlapi) jsou obecně hrozně oškliví. 2. Masky v tomhle filmu jsou opravdu naprostá tragédie a vůbec mi nesedí do jinak celkem slušně zpracovaného filmu. Děsivé to nebylo, tísňovou atmosféru se jim přesevší snahu vytvořit nepodařilo. Ačkoli to tedy nebyl úplně špatný film, jako horor u mě propadl. Škoda. 2/5 ()

Likan7

Druhou půlku jsem vyloženě protrpěl a půl hodiny před koncem si přál, ať už všichni zhebnou. A přitom by to mohla být skvělá hororová parodie na mnohem známější slashery. Přišlo mi, že pan Kowalski jednoduše nevěděl co by raději, takže se film tváří strašně vážně, ale je hloupý jak na půdu. Postavy jsou jak po lobotomii a místo toho, aby využili základních předností, které proti mutantům mají (sotva se hýbou, natož, aby běželi), tak jim neustále lezou do baráku. Však to by udělal každý. Honí vás přerostlý mutant, tak mu vlezete do sklepa :) Kdyby to alespoň bylo zábavný a dalo se to přiřadit do té parodie. Takhle je to jen šíleně hloupá vyvražďovačka, které v posledních 40 minutách absolutně ztratil dech. Tedy, ne že by to před tím byl maratónec, ale alespoň trochu sípal. Problematika homosexuality v Polsku nebo úchylného kněze už raději člověk ani nemá chuť komentovat. Stejně tak jako úplně zbytečnou sci-fi linku. ()

ANTYCHRYST

Ještě teď nemůžu uvěřit tomu.. že jsem koukal na Polskej film.. :) krom dabingu tomu nic nenasvědčuje.. Parádní kamera.. Střih.. Hudba.. Pestré barvy.. Prostředí...lesy.. Herci.. Jako čumím jak blázen.. Jak se píše hnedle jsem si vzpomněl na Wrong turn.. 2 fešný cvalikove puchejrovaty to mají ve svém lese pod kontrolou :) bejt ta rodinka krasavcu obsáhlejší a přidat vícero mladezniku po smrti dychtici.. tak to bude luxusní.. :) 75% polský filmový zázrak :) ()

Marty7CZ

Poláci zase zabodovali! Horror není trapnej, kamera good, hudba zajímavá, postavy jsou ok(obzvlášť za hlavní tmavovlaska je výborná) a masky a efekty HOLLYWOOD styl👈👈👈 65% na tenhle žánr a Polákům? Masakr ()

Knor

Lesní vyvražďovačka po Polsku, která pouze kopíruje své povedenější předchůdce. Nejvíce to připomíná Wrong Turn, ze kterých vyloženě několik scén kopíruje. Masky jsou nic moc, žádná sympatická postava taky není a chybí mi tu nějakej nápad nebo zapamatovatelná scéna. Dobrej pokus od našich sousedů, ale bohužel je to slabota. ()

Hexa odpad!

Film nedává smysl absolutně v ničem. Není strašidelný, vtipný, napínavý. Prostě nic. Jediný, co se tý kravině nedá vytknout je to, že děj není předvídatelný. Postavy ve filmu se totiž chovaj tak stupidně a nesmyslně, že to i ten největší fajnšmejkr déčkových filmů není schopen předvídat. Tahle vlastnost ale způsobuje po dobu celého sledování pocity naprostého zoufalství a nutkání TV vypnout, protože se na to prostě nedá koukat. ()

George8

Pach krve po Polsku?! Za zkoušku to stálo. Teenageři na “offline” táboře, kde přestane veškerá legrace a začne boj o život. Lesní mutanti si nedají pokoj. Ty masky se mi fakt líbily. ()

tkey

Spíš tak 2,5*, ale je to béčko, co ví že je to béčko a ani se to ve filmu nebojí říct. Sami zde vyjmenuji klišé, do kterých záhy spadnou. Ale na to, že to dělali poláci je to vlastně dobrý. ()

Mamlas odpad!

Takové pšončí Asylum - laciné, bez herců, žádné trikové záběry, jen jeden Shrek v oblečku a masce a pár pšončích děcek, co pobíhají po lese. (4%) ()

Bigfuckman

Tak takhle hezky jsem se u polské produkce dlouho nezasmál. Trošku to vykrádalo masakr na texaský způsob, trošku akta X. Farář správnej úchyl, homeless vítá hosty broxnou na sicilský způsob. Jen ta mrdaciozní bloncka si nemusela furt hrát s klackama. ()

Hemlock

Tento slasher se našim sousedům opravdu povedl a jsem rád, že polská hororová produkce o sobě dává vědět. Pravda, na hororovou klasiku ze západních produkcí to sice ještě nemá, ale v podstatě má tento kousek vše, co je pro tento hororový podžánr potřeba - rychlé uvedení do děje, dementní postavy jež svou smrtí nevzbudí u diváka lítost a hlavně pak erektivně přitažlivý vidlák s velice nápaditým likvidačním umem. Takže spokojenost a solidní trojec - 60%. ()