Vánoce v divočině

• USA Christmas in the Wild (viac)

Děti opustily rodné hnízdo a manžel ji pustil k vodě. Kate se vydá sama na cestu do Afriky, kde najde nový životní smysl – a možná i lásku. (Netflix)

tyna97

Už ten začátek připomíná Pilcher. Pak čas u filmu plyne stejně pomalu, jak v té divočině, Vánoce se vyskytly pomalu jen v názvu a závěr před zeleným plátnem mě odrovnal úplně. Příroda to nezachránila, ti animovaní sloníci taky ne. Diamant uvízlý v srsti psa? ()

BOURQUE

„Hallmarkovský“ romantický príbeh vo farbách Netflixu. Ničím neprekvapí, ale ani neurazí. Prezentovaný záver a hlavne vyriešenie problémov „tábora“ sú až príliš idealistické. Sympatická K. Davis a sympatický R. Lowe. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

haWranka

Je to hrozný kýč. Ale pokud nic nečekáte, nic vás nezklame. Kristin je pořád Charlotte - stejně usměvavá a plná ideálů. Rob Lowe sympatický fešák. Do toho spousta slonů a moc hezká hudba. Ve filmu není žádné drama, žádný nečekaný (a vlastně možná vůbec žádný) zvrat. Když se ale potřebujete odreagovat, účel tenhle počin splní. ()

bearmeedek

Telenovela jako prase. A ke všemu naivní, jak z jiného světa, a bez jakýchkoliv zvratů nebo rozruchu. Jedna cípatá tečka za slony a přírodu. ()

mira.l

Záběry divoké africké přírody krásné, sloni krásní, příběh velmi předvídatelný, plytký a poměrně nereálný. Mám tam řekněme jednu nesrovnalost. Ke konci New York vítá rok 2020, aby o zhruba minutu a půl později bylo na podepisovaném šeku jasně vidět datum - v "americkém" formátu - 3/18/2019, to mi nějak neštimuje. Pominu-li tedy prostý fakt, že se tam sypou desítky až stovky tisíc dolarů, těžko říct od koho, a už vůbec to, že - lhostejno, jestli je to rok 2019 nebo 2020, v této době v Americe ještě někdo fakt používá papírové šekové knížky?? Neznám tamní ekonomické poměry, ale tomuhle se mi fakt nechce nějak věřit. ()

Likan7

Byla by to zoufalá 1*, ale téma kolem Afriky, slonů a pašeráků je zajímavý a divácky vděčný. A hlavně tenhle příběh funguje mnohem lépe, než ta zoufalá romantika. Ta tu ale naštěstí není tak v popředí, jak by se na první pohled zdálo. ()

hazdrova

Gýč gýčoidný. Ozaj sa nedá viac k tomu povedať. Akože, toto si nepúšťajte, ani keď sa budete veľmi nudiť - je oveľa lepších romantických filmov, z ktorých vám nebude oči obracať. 2* ()

Shitonit

Hezká pohádka, sloni jsou super, vánoce v tom moc nejsou, spíš je to asi dovolená?? No každopádně na začátku mi to přišlo jako šest dní a sedum nocí, nebo sedum dní ?? To je fuk, pak se dým rozpustil a vylezlo z toho docela překvapivé milo, které se hezky sleduje, a přes skutečnost, že to je vo hovně, tak je to super koukatelný. ()

george82

Film příjemný. Zase si člověk uvědomí, jak zkurvenej druh my lidé jsme. Vše kolem sebe ničíme a ještě se u toho plácáme po zádech. Hanba nám. ()

Dejvecd

Krásna príroda bohužiaľ nie je všetko. Film mal málo emócií a čo sa týka romantickej linky? Tak tá ma moc neuchvátila. Sám o sebe bol dej hrozne jednoduchý a jediné čo ma prinútilo dať tomuto filmu dve hviezdy sú krásna príroda a zámyseľ filmu, ktorý bol o zachránení slonov na tejto planéte. ()

JenYu

Průměrné. Nereálné. Vymydlené. Příliš sladké. Ale viděla už jsem mnohem horší filmy. Nejhezčí ze všeho byly záběry do africké přírody. ()

Heywood

Sloni v hlavní roli byli výborní. Ostatní herci byli průměrní. Africká idylka se mi k vánoční tématice moc nehodí, ale dalo se to vydržet. Ta zamilovanost padesátnice a padesátníka byla decentní, ale dost nudná a nijak to mezi herci nejiskřilo. Podruhé to vidět nemusím. ()