Držitel nominace na Oscara Luca Guadagnino poprvé vstupuje na pole televizní tvorby, kam vnáší svůj jedinečný kinematografický styl prostřednictvím osmidílného seriálu Jsme, jací jsme, uvedeném exkluzivně na HBO. Příběh dvou dětí, žijících na americké vojenské základně v Itálii, se zabývá přátelstvím, prvními láskami, identitou a všemi chaotickými radostmi a strastmi, které dospívání nabízí. Příběh, který by se mohl stát kdekoli na světě, se v tomto případě odehrává na malém kousku Ameriky v Itálii. (HBO Europe)

Recenzie používateľa retrogirl2 k tomuto seriálu (2)

Jsme, jací jsme (2020)

Začátek mě oslovil, hodně. Zvláštní postavy, zvláštní přístup pojetí vyprávění příběhu. Postupně ale tématika LGBT srší ze všech koutů, bohužel na mě až nepřirozeně. I když chápu, celek vidím jako hledání své identity, smysl v tom vidím. Dále U.S. army, muslimské vyznání, Trump - přeamerizováno. Paradoxně k ostatním komentářům zde mě zaujal hlavní hoch - to jeho magorství, bezpečnostnost, byl boží :) Bez něj bych to nedokoukala už asi. ()

Right Here, Right Now #1 (2020) (E01)

Vůbec nevím, proč tomu dávám takové hodnocení. Ten kluk! To nemůže hrát! To musí být! ()