Futurama - Season 8 (2023) (séria)

Příval seriálů (S08E01)

(epizóda)
  • USA The Impossible Stream

Fryovi hrozí, že zešílí, když se pokusí sledovat všechny televizní pořady, které kdy byly natočeny. (Disney+)

Hornet.CZ

60% / Návrat byl očekáván ale zároveň se všichni obávali kvality a vlastně docela oprávněně. První čtvrtka dílu je vlastně docela fajn a docela to i sedí s ukončením minulé série, jenže potom co přijde Fry a jeho životní cíl, tak to jde do kopru, nedává to prakticky žádný smysl, je to absurdně debilní a ačkoliv pár vtipů se povede, tak je zbytek epizody dost průměrný, ovšem stále jsme na úrovni The Simpsons okolo 20.-21. řady, což se ještě dá. Jsem zvědav zda další díly dopadnou lépe, toto bohužel i přes slibnou 1/4 není moc fajn začátek a rozhodně to patří k tomu nejhoršímu co u Futuramy vzniklo. ()

stitch7

/// Povedený návrat. Několikrát jsem se hlasitě zasmál, takže spokojenost. Ke konci už těch vtipů na rušení seriálu ale už bylo moc a čekal jsem, že s tím zastavením času si tvůrci pohrají o dost déle, ale to je tak jediné co tomu mohu vytknout. PS: Co je ten popis epizody? Fryovi nehrozí, že zešílí, ale že umře. ()

reich

We're Back Baby! Legendární hláška Bendera, která každého fanouška potěší... Futurama je zpátky a pro některé asi ne moc povedenou epizodou, tak pro mě je to epizoda je tato epizoda super, která si drží svůj standart a vtip. Je příjemný se smát u vtipů a hlášek, které fungují a mají smysl... Ano zápletka je asi trochu slabší, ale pořád je to animovaný seriál, který má za úkol hlavně pobavit. Navíc mě potěšila přítomnost Dana Castellanety coby Roboďábla. Těším se na další epizody a dávám zasloužených 5 hvězd. ()

cyndaquil

Každý, kto futuramu skutočne pozná, nemyslím tým len každého, kto videl jej epizódy ale každého, kto ju chápe, musí pripustiť fakt, že tento seriál láka dva úplne odlišné divácke stany. Jeden stan: ľudia, ktorí poznajú fyziku, kvantovú fyziku a vedu obecne, a baví ich humor, ktorý diváci v druhom stane zrejme z polovice nechápu a tým sa dostávame k druhému stanu: ľudia, ktorých baví detinský benderovský humor "polib mi muj nalešteny zadek" a pod. hlášky. A ja mám dojem, že pri prvej časti novej série sa tvorcovia viac zamerali na ten prvý fanušikovský stan a využívali dômyselnejší humor častejšie než ten vulgárny. Som si istý, že drvivá väčšina fanúšikov na slovensku a v čechách je zvedavá na ten vulgárny humor takže nečakám, že by považovali túto časť za niečo, pri čom sa pristihli ako sa smejú. Mňa osobne štart novej série zaujal a fakt som zvedavý, čo nám ešte tento comeback prinesie. ()

javlapippi

"Any idiot could be a TV writer." "Many are." Futurama vstala z hrobu a hneď v prvej epizóde si robí prdel z rušenia a obnovovania seriálov. Taktiež z pozerania celých sérií na jeden záťah, dokonca si neodpustili paródiu na záverečné moralistické poučovanie, aké frčalo niekedy v 80-90. rokoch. Nečakal som zázraky, status takzvanej kultovnosti to pre mňa už stratilo, očakával som 20 minút nenáročnej zábavy a tú som dostal. U mňa spokojnosť. ()

• Když roboďábel telefonuje z robopekla ohledně vrácení Kalkulona na svět, drží v rukou kostku. Jedná se o Lament Configuration z filmu Hellraiser (1987). (loopaa)