Zatímco Kenton poctí Jamieho návštěvou, aby si zajistil jeho mlčenlivost, Katie tajně zneužije systém Devs pro vlastní účely. (HBO Europe)

warrenur

Velmi slusna cast. Venovana primarne pozorovaniu, ktore vedie chladna inteligentna blondava clenka tymu. Je vysvetlenych par zachvevov a epizod z minulosti a historii jej a majitela vyskumu. Dozvedavme sa, ako sa stala dcerka jeho hlavnym "motorom". Usmev vedkyne v zavere pri sledovani alternativnej/skutocnej linii ma potesil. Filozofovanie starnuceho "SBS"-kara v kupelni s obetou vo vani bolo nemenej paradne. Moze byt. ()

Lamprea

Po pěti epizodách asi takto: ultradebilní casting, který je někdy až komickej. 1. epizoda byla skvělá a byl tam z zajímavej potenciál do dalších epizod. Bohužel v dalších dílech se stalo to, že se vlastně koukáme na něco co jsme všichni viděli už stokrát, akorát je to zabalený ve sci-fi rádoby filosofickym kabátu, aby to bylo "jakože" jiný. Kdyby se naplno věnovali tomu scifíčku, vyměnili 2/3 herců tak by to mohlo být top. ()

Anderton

Dej sa v epizóde číslo 5 príliš dopredu neposunul, ale dokonale ho nahradzujú retrospektívy. Tie sú navyše veľmi umne zakomponované do súčasnosti a navyše Garland konečne naplno využíva svoj režijný um. Kto zbožňuje jeho tvorbu, pre toho bude práve táto epizóda doterajším vrcholom seriálu. Len škoda, že podobne hypnotické to už nebolo od začiatku, respektíve že to nie je takto ladené po celú stopáž. No a ako bonus sa dozviete, akým spôsobom sa môže z ľubovoľnej krajiny na svete stať svetová veľmoc číslo 1. Teda pokiaľ ste aspoň niečo znamenali aj predtým. ()

jjjerry

Přestává mě to bavit. Gerland si hraje na něco více, než má. Uměla navození hlubší filozofické myšlenky, bohužel postavené úplně na vodě. Kopíruje atmosféru "svého" Ex Machina a ještě mizerně. Za mě bohužel podobně slabé jako Annihilation. Ale pseudointelektuálům to možná může vyhovovat a budou si mastit ego, že je to něco nového a neotřelého a jen oni to chápou. Pro mě nuda plná nelogiky. ()

Martrix

Pokud se pokusíte složitější myšlenku ohledně teologie, nebo kvantové fyziky vysvětlit doslovně, nejspíš narazíte na bariéru v podobě omezené kapacity IQ vašich posluchačů. Když to uděláte uměleckou formou, bude to lepší, najdou se tací, kteří v tom mysteriózním tripu najdou smysl...byť se to bude lišit od toho, jste jim chtěli zprostředkovat, ale to nevadí. Garlandovi je v této epizodě úplně u prdele, jestli chápete, co se vám snaží říct. Chcete něco snazšího? Pusťte si Star trek. Nebo Fleshe s jeho přiblblým multiverzem. Tato epizoda se nemohla líbit všem...prostě protože nejsme stejní a svět vnímáme jinak. Jakékoliv hodnocení, tedy bude jen intelektuálním zrcadlem, kde uvidíme naši schopnost absorbovat složitější myšlenky, podané neotřelou a odvážnou formou páně Garlanda. Mozek mám zpocenej, ale za tu odvahu si zaslouží hvězdu navíc. ()