Pobřeží moskytů

• USA The Mosquito Coast
USA, (2021–2023), 13 h 19 min (Minutáž: 39–57 min)

Tvorcovia:

Neil Cross, Tom Bissell

Predloha:

Paul Theroux (kniha)

Hudba:

Antonio Pinto

Allie Fox – brilantní vynálezce a tvrdohlavý idealista – se se svou rodinou vypraví na nebezpečnou cestu Mexikem, aby utekli vládě Spojených států a našli bezpečí. (Apple TV+)

Recenzie používateľa BROKEN_ k tomuto seriálu (3)

Útěk (2021) (S01E01)

Hodně povedený start seriálu, který perfektně zrežíroval Rupert Wyatt ( režisér prvního dílu Zrození Planety opic ). Přiznám se hodně mě to pohltilo, veškeré to dění mě baví a zajímá mě co bude dál. Má to svižné tempo, děj plyne rychle a posledních plus mínus 15 minut jsem do toho byl pěkně zažraný. Poslední scéna super, to jsem nečekal, pěkný :-). Knížku jsem nečetl ( vůbec nevím o čem to je ) a film jsem taky neviděl. O to více nad tím dějem přemýšlím a nebýt Justina Therouxe nejspíš bych si tohohle seriálu jen tak nevšimnul. Theroux je v současné době můj nejoblíbenější seriálový herec ( viz seriál The Leftovers - doporučuji ). Zbytek obsazení hrozně fajn. Hodnocení mezi 4-5 hvězdy..... po dlouhém uvážením to nechám na 4. Těším se na další díly. :-) ()

Foxovi a převaděči (2021) (S01E02)

Scéna v poušti naprostá bomba! Už aby byl další díl! :-) ()

Každý ví, že tohle je nikde (2021) (S01E03)

Říkal jsem si, kdy se tam objeví ten zatracený had :-D. Tempo je pomalejší, jelikož postavy jdou pěšky přes poušť a zas tolik se tady toho nestane. I přesto to není žádný průměr. 3,5 hodnocení. Zajímalo by mě co Theroux ( otec rodiny ) udělal a kvůli čemu utíkají..... snad to odhalení bude stát za to. :-) ()