Mladá rodina cestuje autom, otec však robí nebezpečný manéver a provokuje pomalého vodiča minivanu. Ten sa naštve a minivan ich začína prenasledovať. Obyčajný rodinný výlet sa mení na boj o život. (Jadro)

BOURQUE

Klasický thriller, kde psychicky labilného človeka vytočí jedna rodina (hlavne hlava rodiny), ktorá ide na návštevu k starým rodičom. Potom už nasleduje naháňačka, kde psychický (a fyzický) teror sa postupne zvyšuje. Z hľadiska celej koncepcii film je na strednej úrovni. Ten záver ma znepokojuje – čakal som iný smer a iné vyvrcholenie. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

Eliott

Další film ve kterém je neschopnost policie do nebe volající a dovolí tak maniakovi se volně pohybovat a zabíjet lidi bez ostychu ve dne na veřejnosti. Když pominu jisté blbosti, tak atmosfericky to bylo zvládnuto výtečně. Již tématicky velice podobný Vyšinutý na mne značně zapůsobil, ale zde to tvůrci vyhnali do mnohem většího extrému. A přestože byl hlavní hrdina korunovaný pitomec, já se vážně bavil. Poutavý příběh, skvělá kamera i akce a děsivý záporák. 70% ()

Master19

Asi už jsem dlouho neviděl žádný thriller, takže mi to nepřišlo tak špatné. Samozřejmě tu nechyběly obezličky, které jsou nutné aby se člověk dostal do podobné situace jako hlavní "hrdinové". Působivější mi přišla první část za volantem, hodně mě bavila útočná zbraň a výsledný psychedelický závěr. Už to nechci znovu vidět, což je možná v tomto případě pochvala. ()

Arsenal83

Ty kokos retardovanejšiu rodinu som dávno nevidel. Takú retardovanú, že ani neviete, ktorému členovi prajete smrť ako prvému. Dementný otec rodiny, čo sa kurva nevie ovládať, hysterická pizda matka a uškriekané deti, ktorým úprimne prajete hluchonemotu. Ten psycho dedek bol nakoniec sympaťák. Film sa podobá na Narušeného s Russelom Croweom, s tým rozdielom, že tu fakt prajete záporákovi. ()

Adramelech

Tento thriller s komediálními prvky staví na tom, že když jsou lidé retardi a chovají se k sobě jak dobytek, může se to leckdy dost dramaticky vyhrotit. Nic naplat, myšlenka je to nosná a navzdory tomu, že scénář místy pokulhává a děj vykazuje různé nelogičnosti, je to pořád docela koukatelný oddechový film, jenž obsahuje i morální poselství, a sice, že mladší osoby by se ke starším lidem neměly chovat hrubě. Ne každý „dědek“ je stejný. Některý se dokáže parádně nasrat a pak začne konat. ()