Ve světě, kde společně žijí zvířata všech druhů, pocítí něžný vlk predátorské nutkání, když se v jeho škole začne vyšetřovat vražda. (Netflix)

Predator77

Po pravdě tenhle seriál je neskutečná šílenost které ale má rozhodně co nabídnout a ve výsledku se jedná o takovou Zootropolis pro dospělé. 1 řada 65 procent, 2 řada 75 procent. ()

Kikyo

Takový dospělejší Zootropolis. To co mě v Zootropolisu nadchlo a co tam bylo jen jemně naznačeno (nebo alespoň já jsem to v něm viděla), totiž naznačený vztah mezi lišákem a králičicí, je tady podobně rozvinuto u vlka a králičice. Vím, že většinu lidí to asi nezaujme, někoho to možná dokonce pohorší, ale přestože se nepovažuji za kdo ví jakého furríka, tak mě přesně tenhle typ vztahu fascinuje. V přeneseném slova významu i v některých filmech, kde je nějaký vztah mezi nebezpečným vrahem a jeho potencioánlní obětí a podobně. I když pominu ústřední dvojici, ostatní postavy jsou taky zajímavé, líbila se mi i vsuvka se slepicí a jejím snášením vajec :D Prostě ten svět jako byl v Zootropolisu měl hodně co nabídnout a tady se objevila ještě spousta poměrně originálních věcí. Shlédla jsem všech 12 dílů za 2 dny, což je u mě dost vzácnost, v poslední době anime nesleduju už tolik, ale tohle mě opravdu chytlo a nejvíc se mi asi líbila předposlední epizoda. Na jednu stranu mě mrzí, jak to dopadlo, ale na druhou stranu jsem ráda, protože se bude na co těšit i v další sérii, které se nemůžu dočkat už teď. ()

Winderyx

Anime seriál, který představuje zvířata jako lidi samozřejmě masožravci a býložravci. Býložravci mají strach z masožravců o to více když umře ovce. Hlavní postava je vlk Legoši, který takhle z prvu vypadá jako Nerd i když to je masožravec je to prostě jiná osobnost než, že by byl vlkodlak. Dále je zde Jelen kterej je nasranej jenom, že je Jelen ukazuje se, že byl někde týranej našel ho nějaký bohatý Jelen, protože tohle si mi líbilo Jeleni jsou zde ukázaní jako bohatý rod vznešenosti. Má bejt prej nějaký druhý Beastar udělá proto vše. Legoška nějak veme návštěva pidi zajíčka, která vikdy neměla v sobě vlka, a prakticky se svlíká před každým aby nebyla pouze jenom ten malý zajíček co se nemůže bránit Legoško zjišťuje, že je to ten zajíc, kterého málem sežral. Z nějakého důvodu i když odejde ji miluje zajíc nakonec miluje z prvu, ale právě Jelena Legoško se to dozví pak si smlsne nad Jelenem. Legoško a kamarádi najednou vidí černý trh kde se prodává maso, které je normálně zakázané. Tady se mi líbil kozel nebo co to bylo co nabízel jeden svůj prst k sežrání. Legoško zabloudí málem by ho zabily kdyby mu nepomohla panda tomu Legoško vysvětlí, že neví zda zajíce miluje nebo ho vzrušuje jenom jako potrava. Dává mu anime porno časopis, který nikdy nevyužije najde ho, ale jeho kamarád zlatý retrívr z čehož se stane vtipná scénka to musím uznat. Stane se další vražda býložravce strachu přibývá o to více. Přichází scénu vlkodlačice, která chce Legoška pač to tak musí být dozvídá se, ale na vlastní oči, že Legoško miluje zajíce. Zajíce najednou unese taková jako by Yakuza mafie lvů kdy starý lev chce mít krásné čistotného zajíce na jídlo. Legoško se to dozví i Jele Jelena, ale zbrzdí to, že pokud s tím něco udělá tak nebude další Beastar. Legoško jde tedy na vlastní pěst zachránit zajíce skončí dřív než začne naštěstí ho opět zachrání Panda. V legoška začne vřít díky lásce k zajíci pravý instinkt vlkodlaka. Spolu s Pandou Legoško pobijou snad přes 50 lvů ano přes 50, ale tak co je to seriál. Legoško je se zajícem k ničemu nedojde jsem zvědav na druhou sérii jak to dopadne. Krásně se ukazuje, ale, že i když býložravci se bojí masožravců tak to jsou oni kdo takhle to řídí něco jako v dnešní době kdy černoši jsou jakoby utlačováni všemi. Ale zákony se mění pro ně k jejich prospěchu. Těším se na druhou sérii po první tomu dávám 70%. ()

Thalin

Beastars působí jako takové dospělejší Zootropolis, kde se kromě otázky masožravců a býložravců ještě řeší vztahy mezi nimi. Jestli někoho napadlo jak by to vypadalo kdyby se lišák dal do kupy se zajdou, tak tady je to v podobné verzi, jen s nesmělým vlkem a promiskuitním zajdou v čele. Animace je pěkná, hudba taky, jen příběhově to trošku hapruje. Některé postavy mají dobrý charakter, jiné ho spíš jen lehce odhalují, i když by mohl být zajímavý. Možná zajímavější než hlavní dva protagonisté. To že se to tu točí kolem zvířat tomu dodává docela jiný nádech než kdyby takové problémy řešili lidé(například rasové nebo rozdílné třídy). Nebylo by to zkrátka tak zajímavé. Ale stejně si myslím že se to soužití mohlo probrat trošku víc do hloubky. V druhé sérii mě už ani tak nezajímalo, jak se vyvine vztah zajdy a vlka, ale spíš postavy kolem nich, dění celého světa. Třeba takový Louis se stal mnohonásobě zajímavější postavou než na začátku. Tam jsem zažila lehké zklamání a trošku i nudu. Ale jinak hodnotím celý seriál dost pozitivně, bavil mě, i ta atmosféra, jen to holt mělo pár děr. ()

Ofbeatbratt

Mé zpočátku smíšené pocity zmizeli tak v půlce série, a zbytek už byla pořádná jízda. Téma antropomorfních zvířat ve světě bez lidí je samo o sobě zlatý důl. Když k tomu přidáte zajímavé charaktery, morbiditu a trochu té zakázané lásky, vznikne něco takového. Animace je další plus, které je třeba zmínit. Pokud se prokoušete první polovinou série, ve které se toho až tolik neděje, tak si sami můžete udělat názor. Seriál má veliký potenciál, pokud se ovšem druhá série nebude motat kolem jedné dějové linky, čemuž konec první série bohužel nasvědčuje. ()