Úzkostlivá Syd se snaží překonat nástrahy střední školy, trable v rodině i zamilování do svojí nejlepší kamarádky. A ještě udržet na uzdě svoje nadpřirozené schopnosti. (Netflix)

len.tilka

Tak nevím. Ne, že by to bylo špatné. Nicméně jde o to, že se to možná tváří jako něco, co to není. V podstatě se koukáme na teen frajerku, co řeší typický pubertální problémy ala jsem na chlapce či ne, půjdu na prom nebo ne - vždyť je debilní - ale vlastně já tam chci, moje nejlepší kámoška randí s kreténem a nevěnuje se mi, nemám tátu a máma po mně chce, abych jí víc pomáhala a jako na to já nemám čas, plus helemese lezou mi pupínky. A mezi tim vším se občas vyhrotí něco, co už teda každej v pubertě úplně nezažil a ona se tváří, že se snaží přijít na to, co to je, ale nezjistí ani mrd a tím to končí. A jelikož je to Netflix, tak případná druhá série bude minimálně za rok a já teda nevím, jestli si za rok ještě na něco vzpomenu. Postavy jsou sympatické, konec klasicky otevřený, ale asi by bylo fajn dát tam víc prostoru těm jejím "specialitám", jinak to mohli uvádět jako normální teen seriál a nebylo by pochyb. ()

Gagin

Tohle mě nebavilo. Vydržel jsem 3 díly a pak se přistihl, jak při koukání vlastně přemýšlím nad něčím jiným a TV vůbec nevnímám. To je asi dostatečný důvod nekoukat dál. ()

FreezeYou

Seriál od tvorcov stranger things a end of this fucking world. Je to takým spojením Carrie a teenage seriálu o dospievani. A to vôbec nie je zlý nápad. Na stranger things sa to síce nedotahuje, no ako také spestrenie čakania na 4 sériu ST je to super. Viac takýchto seriálov. ()

lil7minmin

Seriál byl dobrý, ale ne tak, jako jiné kousky od Netflixu. Možná to je ale tím, že se to ještě pořádně nerozjelo (aneb podle konce to vypadá na druhou sérii). Kolikrát mě i nudil, a to už jen kvůli tomu, jak moc předvídatelný byl - například Sydneyina sexualita. Nerada to přiznávám, ale u seriálu mě hlavně držel kouzelnej Stanley a Sydnin mladší bráška, kterej byl naprosto suprovej. Nebyl to propadák, ale zároveň ani seriálovej trhák. Uvidíme, jak na tom bude druhá série, pokud se chystá. ()

mato331

Pomerne slabé 4*, jedná sa však o pomerne zábavný seriál, ktorý síce začína ako otravná teen pičovina, a tohto sa celkom nezbaví, no aspoň sa to rýchlo vyvinie do celkom milého ripoffu Carrie/Kroniky. Som zvedavý či sa dočkáme druhej série a kam sa to poberie. ()

Kosik8

Opět povedený seriál v podání Netflixu. Je to takovej scifi The End of the fucking world. Trošičku škoda že je to jen po 20ti minutách, takže sem seriál dal na jeden zátah a nebylo to ani dohromady 3h. Každopádně zábava super, příběh velmi dobrý a zpracování prostě úžasný. Nenudil sem se ani vteřinu a doufám, že to dostane zelenou pro další sérii. Každopádně jednoduše shrnuto to je takovej temnej "scififantasmagory" díky mámo, že si mě tohle slovo naučila. ()

MatyRock

Netflixáckej průměr, který zabaví, třeba v době korony a nucený karantény. Stopáž je přijatelná vůči tématu, které se v seriálu řeší, tudíž není moc šance se nudit. Nebo spíš není moc prostoru pro zbytečnou vatu. Hlavní představitelé, vykradený z IT, jsou dobří. Ostatní jsou prostě klasičtí generičtí teenageři bez většího příběhového oblouku. Ale co čekat když má epizoda 20 minut. Celkem mě štvaly LGBT scény, které zde byly nacpané bez většího smyslu a budování. Nevím proč to Netflix dělá, ale rozhodně to není první ani poslední jejich seriál, kde budou né úplně správně propagovat LGBT skupinu. Příběh klasického rázu, tzn. tohle jsme viděli už několikrát, jak v žánru komiksovém, tak v žánru pro teenagery. Komiksovou předlohu vůbec neznám, ale tak nějak si říkám že si Netflix potřebuje najít náhradu za Daredevila (a spol) a zároveň oslovit širší cílovou skupinu. Závěrečná věta: Netflixáckej průměr s dobrýma hercema v hlavních rolích, dobrou hudbou, trochu old school vizuálem a klasickým příběhem, který nemá moc šanci překvapit. 7/10 ()

HCJim

7/10. Moc americký, motivace postav chatrná, postavy ne moc uvěřitelné, humor žádný, ale jinak cajk, koukatelná věc. ()