pupidup

Nejsem si jista. První díl rozjezd, druhý díl ušel, a další tři se táhly jako zbytečně natahovaná vařená nudle. Udělala bych z toho celovečerní thriller.. a bylo by to na 4 hvězdy... takhle s nudlí jen 3. Nemohu se zbavit dojmu teatrálnosti herců a tentokrát i Nicole... u Hudge je to normální, nikdy neuměl pořádně hrát. Z jeho ksichtu mám dojem, že neumí zahrát ani hodnýho, ani zlýho.. tak nějak mu nevěřím vlastně nic... :D ()

sarizq

Pro mě nic neříkající a nesympatická minisérie. Možná by zanechala jinou stopu pokud by se jednalo jen o film, to si umím představit lepší kinematografický zážitek. Přetrpěla jsem jen proto, že jsem byla zvědavá, proč jsou všichni tímto seriálem posedlí. Dospěla jsem k názoru, že si autoři dobře zvolil svou cílovou skupinu, Jiný důvod nevidím. Scény jsou zbytečně zdlouhavé, Nicole Kidman se celým seriálem potlouká se stejně udiveným výrazem bez žádné obličejové mimiky, pořád jen pootevřená ústa. Donald Sutherland se vždy objevuje na židli v prázdné místnosti s výrazem rozíjamícího dědečka. Jediný herecký klad je asi Hugh Grant, který svou roli dokázal prodat skvěle. Nejedná se o naprostý odpad, začátek a konečné rozuzlení byla celkem zajímavá, překvapující podívaná a pokud by se vymazalo vše přebytečné mezi, mohlo z toho být koukatelnější mysteriózní krimi-drama. ()

Dakota1978

Další příjemné překvapení v podobě krimiseriálu. Ač ne zrovna velký fanda seriálů, jsem všech 6 dílů slupnul jako malinu. Bezchybně vyprávěný příběh o zdánlivě perfektním manželství, než se objeví brutálně zavražděná milenka. Následný děj postupně odkrývá a vykresluje postavy a to vše svižnou režií a báječnými herci včetně dětské role. NK hraje jako vždy a výborný byl i HG, kterého jsem dlouho nikde neviděl. Doporučuji, bodík jsem strhnul snad jen kvůli tomu, že to celé působilo trochu chladně... ()

stuj

Nej jsou poslední dva díly, to předtím se jako předehra mohlo klidně smrsknout do jednoho/dvou dílů. Děj začne pořádně bavit až v soudní síni. ()

Montmorency

Naprosto průměrná televizní detektivka, klidně to místo série mohl být film, neb se to líně a nezáživně táhlo....divák aspoň čeká pořádný finále, no dočká se  - čeho vlastně? Ničeho....žádné překvápko, všechny náznaky, co byly v průběhu naznačeny, se nekonaly ( a že jich bylo), prostě unylý závěr, který ukončil 6 hodinovou nudu, opravdu škoda času ()

Tomgunses

Pěkný seriál, trochu čitelný, ale ve výsledku fajnový. Hugh a Donald jsou skvělí herci a Nicol má plastikama zmrvený umělý ksichtík. :-) ()