Skupina svádí rozhodující boj v posledním zoufalém pokusu zneškodnit El Coca. (HBO Europe)

]willy odpad!

Zakončení opravdu tragické. Chování postav, zvláště při přestřelce (dalo by se vymyslet spoustu vtipů o policajtech), nedávalo smysl. Když si člověk myslí, že už to nemůže být horší, přijde na scénu had "ex machina". ()

xterri

Narozdíl od jiných komentujících jsem nečetla knihu a celý seriál mě bavil. Nepřišel mi vůbec nudný či bezduchý. Ale napínavý a perfektně gradující. O to větší zklamání pro mě byl poslední díl. Žádné napětí, žádné tuhnutí krve v žilách. Nesmyslná přestřelka, kdy mi umírajících ani nestačilo být líto a ten konec, jak to "vysvětlí světu"? Navíc, velká část děje v jeskyni byla v úplné tmě - co tam viděli? Škrábnul Outsider někoho? Uff... tohle si zasloužilo víc :-( ()

lineker

Kdo zná Kingovy knihy ví, že tohle se tam přesně děje včetně těch " nejapných dialogů", které ovšem v knize působí lehce jinak. Slušně zvládnutý konec, kde kvitují i to, že ne všichni dobří musí přežít a zároveň otevřené okénko pro další pokračování. ()