Na střední škole v irském městečku patří Connell ke hvězdám, zatímco Marianne je osamělá, arogantní a neoblíbená dívka. Přesto mezi oběma dospívajícími lidmi vznikne silné pouto. (iVysílání)

DonBraso

Pilot prolítnul až moc zrychleně si myslím.Ono minutáž k tomuto seriálu těžko deklaruje díly,ale co budu sledovat tak při 8 dílu to netuším.Zde se jde rovnou na věc a románek je za 15 minut hotov.Samozřejmě čekám druhou odvrácenou tvář,ale stejně si myslím,že se klidně dalo počkat.Za neokoukané tváře jsem zvědav kam bude směřovat příběh dál.70% ()

LachtanShows

Seriál puštěn hodně naslepo, zvlášť u mě jakožto diváka, co seriály nesleduje na základě několikaminutového brouzdání po filmotéce daných služeb, ale zejména díky neustále nafukujícímu se watchlistu. Romanťárnám jsem se tak dlouho nevěnoval, možná proto tahle zůstane v mém hledáčku, zatím ale průběh mírně zmatečný. ()

chrispe

Nebyla jsem si jistá, zda si seriál pustit pár hodin po dočtení knihy, ale jo, je to dobrej nápad. :D Je zvláštní koukat na ten samej příběh, s mnohdy na chlup stejnými rozhovory, který jste si ještě nedávno představovali v hlavě s jinými hrdiny. Baví mě to a jen by mě zajímalo, jak to působí na lidi, kteří knihu nečetli a jestli je pro takovýho diváka ten pilot vlastně zajímavej. Marianne jsem si teda představovala úplně jinak, ale tato herečka mi k ní taky sedí. I když mi přijde na tu postavu až moc krásná. ;) ()