Láska padá z nebe

• Južná Kórea Sarangeui bulsichak (viac)

Nehoda při paraglidingu zavede jihokorejskou dědičku do Severní Koreje – a taky do života armádního důstojníka, který se rozhodne jí pomoct. (Netflix)

Maysha

Už vidím, jak se severokorejští vojáci jen tak baví s jihokorejskou ženou. Kravina, po 2. epizodě vypínám. Souhlasím s hodnocením Zik2. ()

Cutie

Jednoznačně láska z nebe je nejlepší a nejemotivnější seriál, který mohli mé oči vidět. Seriál nám poskytuje užasni sountrack, ze kterého se stává úžasná tutovka jako i se zde vyskytuje nespečte momentů, které jsou tak emotivní že určitě nespočet se vám budou zobrazovat v hlavě a emoce budou s vámi lomcovat. Kromě toho nám seriál nabízí užasné postavy, kterým si určitě najdete vztah, řekl bych že nejvíce k hlavnímu obsazení ale i vedlejší obsazení je do značné míry dobře (hlavně seversky korejský vojáci). Ale pro mě je tou nejlepší postavou kapitán Ri, který se v mých očích stává nejlepším romantickým hrdinou celého Hollywoodu. A proto seriál zrale doporučuji. ()

Still_I

Moc ráda bych tomu dala špatné hodnocení. Stopáž byla přepálená. Od 9. dílu to prakticky nedávalo smysl. Víc trapných klišé už použít nešlo. Od 13. dílu každých 5 minut někdo hystericky brečel (nekecám, stopovala jsem to). Včetně vojáků při přestřelce, to už si člověk opravdu klepal na čelo. Moc ráda bych tomu dala špatné hodnocení. Pak si ale vzpomenu na jednu z mnoha milých scén mezi hl. představiteli, a zase si přijdu jako zfetovaná. Všechna negativa, co jsem psala, jsou pravda, ale z nějakého záhadného důvodu to i přes to (nebo díky tomu?) prostě funguje. Crash Landing on You je jedna z nejroztomilejších věcí, jakou jsem kdy viděla. Že se ti dva po skončení natáčení vzali, mně vůbec nepřekvapuje. Spíš by bylo zvláštní, kdyby to tak nedopadlo! ()

TedyM

Moje srdcová záležitost...seriál jsem viděla už 5x a pokaždé mě emocionálně dostane. Jihokorejci prostě umí. Navíc hlavní dvojka je úžasná a chemie mezi nimi prostě funguje. Kapitán je roztomilý, Seri správně osamělá/narušená. Do jaké míry je Severní Korea zobrazena reálně nemůžu hodnotit. Určitě je v seriálu hodně zidealizovaná. Ale postavy vesničanů jsou lidské i vtipné. A vojáci jsou prostě top :) Třešničkou na dortu je soundtrack. Za mě jeden z top JK seriálů. ()

SmileSun

Je to tak dobře zpracované, že mi vůbec nevadilo, že téměř každý díl byl jak celovečerní film. Superlativ je spousta, takže nemá smysl zde psát o tom „romány“, zkrátka nejlepší je, aby se každý přesvědčil na vlastní oči 😉 Povedlo se zde nejen skvělé obsazení: Hyun Bin a Son Ye-jin byli dokonalí a i vedlejší role se velmi povedli, především vojáci z kapitánovi jednotky děj velmi dobře dotvářeli. Také musím vypíchnout příběh jako takový, protože zde nechybí romantika, drama, akce, vtipné i smutné scény, občas něco k zamyšlení a hlavně je to vše dobře rozloženo, takže kapesníky jsou naštěstí potřeba jen občas 🙏🥹 Ústřední dvojici to velmi sluší a je zde viditelná chemie, takže diváka ještě víc potěší, že to zasáhlo do reality a tvoří spolu pár i ve skutečném životě 🥰🫰 ()

Nam.94

Oddechová telenovela, která od začátku měla proporce k tomu být hit. Právě proto jsem od toho měla trošku větší očekávání. Není to špatné, to vůbec ne, je to hezký jen se nad tím člověk nesmí zamyslet. Laska na první pohled kvůli které by tak mocný muž klidně zaplatil svým životem a statusem své rodiny? Za to jsem si ale dost užila vztah té snoubenky a podvodníka. Sice to bylo dost předvídatelné ale zároveň to bylo víc uvěřitelné než vztah hlavní dvojice. Seriál jsem byla schopná předvídat až do 15 epizody, SPOILER-smrt byla docela jasná ale čekala jsem, že proběhne za jiných okolností a úplně u někoho jiného, škoda, zemřel člověk, kterému jsem přála hezky život...KONEC SPOILERU a 16 díl už byl hodně přitažený za vlasy, scénáristi chtěli ****** konec a docílili ho na sílu. Celkově jsem si ale sledování užila, takže 4 hvězdičky jsou adekvátní hodnocení. ()