Několik epizod seriálu o anglické hudební skupině S Club 7 nás provede jejich zážitky, úspěchy a neúspěchy spojenými s cestou do L.A. Uspějí a stanou se z nich světové hvězdy? (MsWampir)

Klárka

Když mi bylo 13, tak jsem je milovala, měla jsem všude jejich plakáty a písničky znala nazpaměť. Nemohla jsem na ten seriál koukat, protože jsem v tu dobu byla na tréninku, tak jsem vstávala o půlnoci! kdy to opakovali a koukala na to. Proto 3 hvězdičky - z nostalgie. :) ()

Trifi

Kašlu na to, tohle je pro mě vzpomínka na "teen ages" a nostalgie jako hrom. Myslete si co chcete, tenhle seriál si nezaslouží hodnocení které tu má a proto jako slabá protiváha tohle hodnocení... ()

infernet

Co si budem povídat, je to zrůdnost. Nicméně slečna Rachel Stevens je véééélice koukatelná. A asi nejen to... . Svého času jsme, po vzoru "S Clubu 7", měli s kamarády "BS Club 3" ("Club 3 Bezpáteřních Sviní), takže jedna hvězda z nostalgie. ()

JARDAHONDA odpad!

Další pochybný seriál pro tenagery, který nabízí dnešní konzumní společnosti hromadu klišé a přihlouplé zábavy... Dobře vykalkulovaná reklama pro nastávající superstar. Závěr = 0 % ()