Hra na oliheň

• Južná Kórea Ojingeo geim (viac)

Recenzie používateľa Chudobka k tomuto seriálu (7)

Červená, zelená (2021) (S01E01)

Skoro jsem to i čekala. Davové šílenství je mi vždycky podezřelé. Jsem uprostřed prvního dílu a vůbec mě to nebaví. Chlap, který sice miluje svou dceru, ale ke své staré matce se chová občas jako hovado, to není hrdina pro mě. Dokáže peníze jen rozfofrovat, prohrát, ne vydělat. Ty scény, kdy zuří, mi připadají značně přemrštěné. Nejsem schopna ho pochopit, natož si ho oblíbit. Možná se to u něčeho takového ani neočekává. Tak teď jsem se dodívala. Zabíjení lidí, fakt drastické. Nerozumím tomu, co se na tom tolika lidem líbí.  Zkusím ještě druhý díl. Uvidíme. ()

Muž s deštníkem (2021) (S01E03)

Druhý díl pro mě ještě nic moc, ale tento už mě zaujal. Vykrajování cukroví - tušila jsem zradu. Hlavní hrdina už mi začíná být sympatický. A těším se, že odporný grázl s č.101 bude spravedlivě potrestán. Dobro zvítězí nad zlem. Ale ty ztráty. ()

Drž se týmu (2021) (S01E04)

Při 1. dílu jsem zuřila, co to je za stupiditu. Nechápala jsem to vysoké hodnocení. Ale tenhle díl mě fakt dostal. To přetahování lanem, to bylo něco. Rady starého pána, kterého by jiní dávno odepsali. Je tedy dost nepravděpodobné, že by se hlavní hrdina, zpočátku tak neurvalý ke své matce, tak změnil. Beru to ale trochu jako pohádku, která prostě musí mít šťastný konec. Parádní epizoda. ()

Kganbu (2021) (S01E06)

V této epizodě byla nálož emocí. Kuličky jsou nervy drásající hra. Pořád jsem si říkala, že vítězů by mohlo být několik, ale asi to tak nebude. Nejvíc mě dojala obě děvčata a bylo mi moc líto Aliho. Ten darebák, co ho podvedl, mě zklamal. S tím starým pánem se to dalo předvídat. Ten byl v celém příběhu proto, aby se hlavní hrdina předvedl jako největší borec.(Jména si nejsem schopna zapamatovat.) ()

VIP (2021) (S01E07)

Při této epizodě jsem si místy musela zakrývat oči - mám strach z výšek. Těch mrtvých bylo příliš. VIP hosté měli být odporní, a taky byli. Dívat se, jak umírají lidé, a bavit se u toho? Že by ani jeden nebyl normální člověk, který něco cítí? Něco podobného bych tam uvítala, aby to nebylo tak černobílé. Aspoň že soutěžící nebyli vykresleni úplně černobíle. ()

Bílý kůň (2021) (S01E08)

Slabší epizoda. Že zemře Se - bjok se dalo očekávat. Bylo jasné z minulého dílu, že je zraněná. Sice jsem to čekala, ale i tak mi to bylo líto. Oblíbila jsem si ji. ()

Jeden šťastný den (2021) (S01E09)

Nejsem velký příznivce thrillerů, nijak je nevyhledávám. Se skutečným životem a jeho problémy nemají moc společného. V tomto seriálu šlo o peníze. Určitě je dobré nemít finanční nouzi, ale pro mě peníze zas tak moc neznamenají. Ki - hun se sice vrátil domů s balíkem peněz, ale matka byla mrtvá. Co s penězi, když vám chybí blízký člověk. Ten starý muž se mi zdál být podezřelý hned od začátku. Něco mi na něm pořád vadilo. To, že Ki -hun věnoval svou výhru matce kamaráda z dětství a bratrovi Se - bjok, mě nepřekvapilo, to jsem čekala. ()

Překonalo Prime Video od Amazonu Netflix?

Překonalo Prime Video od Amazonu Netflix?

04.12.2022

Mezi největší streamovací služby se typicky řadí Netflix, Disney+ nebo HBO Max, často se ale zapomíná na poměrně zásadního hráče - Amazon Prime Video. Pravda, je pro to několik dobrých důvodů: jeho… (viac)

Fanoušci Marvelu pociťují únavu, tvrdí nová studie

Fanoušci Marvelu pociťují únavu, tvrdí nová studie

20.11.2022

Seriál Star Wars: The Acolyte rozšiřuje obsazení

Seriál Star Wars: The Acolyte rozšiřuje obsazení

09.11.2022

Zatímco v těchto dnech na Disney+ stále ještě bojuje o diváckou přízeň Andor, což se mu podle vesměs pozitivních reakcí diváků poměrně dobře daří, mezitím už začíná i natáčení jednoho z dalších… (viac)