Hra na oliheň

• Južná Kórea Ojingeo geim (viac)

Recenzie používateľa kenkaku k tomuto seriálu (9)

Hra na oliheň (2021)

Brutálňe nevyvážené podívaná (viz jednotlivá hodnocení u epizod), která je občas velice chytrá a občas neskutečně nedotažená a debilní. A to je ve výsledném dojmu obrovská škoda. ()

Peklo (2021) (S01E02)

Osobně nesnáším epizody, které na začátku a na konci mají stejný stav.Tedy kdybych ji omylem přeskočil. Nic se nestalo. ()

Muž s deštníkem (2021) (S01E03)

Konečně hra a výborně vymyšlená. Prakticky od začátku do konce s jede. Díky lince s policajtem se dostáváme i do zákulisí (není to jen o hráčích). Kéz by takhle fungovala každá epizoda. ()

Drž se týmu (2021) (S01E04)

Scénář začíná slušně haprovat. Zcela hloupě se tam míchají věci, které jsou zcela zbytečné. Tak třeba, opravdu není problém to střídání masek? Nebo najednou lze jít na záchod kdykoliv? Co ta “bokovka” s orgány? Sorry, ale už je to moc a měl jsem chuť dát podprůměšr, nicméně jde o nejdynamičtější epizodu ( prakticky 2 hry během epizody ) a příprava strategie na hru "týmů po deseti" byla fenomenální. Takže nechám 4 hvězdy. ()

Férový svět (2021) (S01E05)

Sice se zas tak moc napínavého nestalo, ale nových informací se provařilo dost. Ročník 1999 : ()

Kganbu (2021) (S01E06)

Hodnocení snižuji jen kvůli té prvoplánové citové ždímačce a čitelnosti (jakmile šlo o rozdělení na páry, hned jsem měl jasno a dokonce i ve výsledku a formě vítězství). Prostě tak moc průhledná je. A protože je celá epizoda navíc natažená na jednu hru, je to prakticky nudné konverzační cvičení. A jak se vystřídají všechny možné scénáře jak duel dopadne (a žádný neopakuje). Za mě tedy scénaristické zklamání. ()

VIP (2021) (S01E07)

Nápad na hru fantastický, ale nedotažený. To jako byl problém přejít po těch dvou  prostředních traverzách? To že se to nesmí nikde řečeno nebylo. Každopádně čekám co vypadne za pointu z pátrání policajta… sice je to ultra Superman a Spiderman a kdo ví co ještě, ale štve mě to méně než nedomyšlenost jinak velice chytré hry. ()

Bílý kůň (2021) (S01E08)

Za mě celkem trapná zbytečnost. Sice obsahovala jednu odpověď, která ale díky závěru vyšla zcela do ztracena. ()

Jeden šťastný den (2021) (S01E09)

Tak jako sorry, ale tenhle závěr nemá ani hlavu ani smysl. Překvápko beru, nicméně smysl chování hlavního protagonisty smysl nedává. A vůbec nemá návaznost na začátek seriálu. Třeba ten dluhopis co podepsal… nic nedává smysl a seriál to dost degradovalo. ()

Překonalo Prime Video od Amazonu Netflix?

Překonalo Prime Video od Amazonu Netflix?

04.12.2022

Mezi největší streamovací služby se typicky řadí Netflix, Disney+ nebo HBO Max, často se ale zapomíná na poměrně zásadního hráče - Amazon Prime Video. Pravda, je pro to několik dobrých důvodů: jeho… (viac)

Fanoušci Marvelu pociťují únavu, tvrdí nová studie

Fanoušci Marvelu pociťují únavu, tvrdí nová studie

20.11.2022

Seriál Star Wars: The Acolyte rozšiřuje obsazení

Seriál Star Wars: The Acolyte rozšiřuje obsazení

09.11.2022

Zatímco v těchto dnech na Disney+ stále ještě bojuje o diváckou přízeň Andor, což se mu podle vesměs pozitivních reakcí diváků poměrně dobře daří, mezitím už začíná i natáčení jednoho z dalších… (viac)