Inspektoři vyslýchají stavebního investora kvůli pohřešovanému údržbáři – a taky kvůli kostře nalezené pod jeho prvním projektem v bývalém východním Berlíně. (Netflix)

Anderton

Prípad s pointou, ktorá sa šplhá možno aj na Šiesty zmysel. Je to napínavé, skvele premyslené a navyše to dosť vypovedá o dobe, kedy sa zločin udial. Mimochodom, zaujímalo by ma, koľko by trvalo poručíkovi Columbovi pri vypočúvaní prísť na kĺb celej záhade. ()

agentmiky

Německý pohled na nestandardní pojetí detektivky z vyšetřovací místnosti mě zaujal již v prvním díle, zejména je pak nasnadě vyzdvihnout výkon Sylvestera Grotha v pozici detektiva. Opět si seriál zakládá na precizních dialozích, které si hrají s fantazií každého diváka, jenž nemůže mít vůbec šajna, co se stane v následujích minutách. No a závěr v tomto ohledu naprosto lahůdkový, ten bych asi nikdy neodhadl. Parádička se vším všudy. Jen tak dále. Za mě 85 % ()

Trevor

Úspešný obchodník s nehnuteľnosťami je pozvaný aby podal svedeckú výpoveď k udalostiam z roku 1991, odkedy je nezvestný stavbár, ktorý mu pomáhal s rekonštrukciou bytu v Berlíne...jeden z najlepších príbehov sérii Criminal od Netflixu. Ale keďze je to od Netflixu, už v 3 z 3 je šéfom vyšetrovateľov žena, tentokrát afroameričanka a to sa dej odohráva vo Východnom Nemecku... ()