Vrátíme se do Griffinovy verze galaxie daleko odsud. (Disney+)

Pajky3

Nejslabší ze tří Star Wars příběhů, který nám Family Guy zatím prezentoval, i když to pořád není úplně špatná parodie. U předchozích dílů jsem se ale přeci jen bavil o něco lépe. ()

noriaki

Poslední díl je ze všech nejpovedenější. Scénáristé nabrali druhý dech a dokázali pořádně využít potenciál který se nabízel. Teď bych si dokázal představit že řetězec parodií neskončí, a někdo se chopí i Epizody 1. ()

hroubek

Stějně jako u staré trilogie Star wars kde neslabším článkem byl Navrat Jediho tak je to i v tomto případě.Ne,že by to bylo o moc horší než předchozí dva díly ale některé vtipy nejsou už tak úderné jak by bylo třeba.Ale některé jsou přímo boží třeba polštářová bitva s Ewoky,osvobození Han Sola a sundavání masky Dartha Vadera.Osobně by mě zajímalo jak by vypadalo nová trilogie v podání Family Guy než jak prý jí bude vyprávět Cleveland.Takže tato poslední část je neslabší ale přesto každý fanoušek SW bude nadšený. ()

Fakipics

Naprosto nejlepší díl ze ságy family guy(star wars). Nešlo jenom o pouhou kopírku jako u předešlých dílů. Tady toho člověk objeví trochu víc. Dialogy jsou duchaplnější,přirozenější,akčnější(narážím na scénu kývání hlav). Komu stačí maličkosti v životě k tomu, aby se zasmáli, tak vřele doporučuji! ()

Plechpetr

Snad poprvé za moji kariéru sledování filmů a seriálů se stalo, že vtip, který byl doveden až do absolutní nudy mě dovedl tak dobře pobavit. Viz scénka z útěku z Jabbova paláce. Druhá nejlepší parodie SW univerzu z díly Griffinovích. ()

RajCZitko

Kdybych toto měl hodnotit jako celek, tak nic moc, ale vzhledem k tomu, že parodovali spíše jednotlivé situace místo parodování celého příběhu, tak musím říct, že se mi to líbilo. Aby taky ne. Jsem zarytý fanoušek family guye. A ty situace, který tvůrci vymýšlí, mno jsou to borci. ()

Godhaj

,,Can we have tacos?" ,,No, friday is taco night." Třetí díl mi připadá skoupější na vtipy než předchozí dva díly. Přesto je ale tento díl také zajímavý, a to hlavně kvůli závěrečné vesmírné bitvě u Hvězdy smrti. Ta je totiž velmi dobře vizuálně propracovaná, takže jsem z ní měl podobný požitek jako z originálního Návratu Jediho. ()

Hawkey15

Když si na začátku Seth MacFarlene utahoval z tohoto dílu a nabádal mě, ať neočekáváme moc, nevěřil jsem mu a měl jsem...i když to bylo koukatelné za mě nejslabší Griffinovská parodie ! ()