Moody závidí Pearl přátelství s Lexie, protože Lexie si užívá svého nového sexuálního života s Brianem. Inspirována Lexie, Pearl zkoumá její začínající sexualitu a zaměřuje se na Tripa. Mia a Elena mají rozpor ohledně Mirabelle/May Ling, který končí epickým zúčtováním a zahajuje bitvu o opatrovnictví. (Prime Video)

castor

„Já bych do toho rasu nikdy netahala!“ – „Tu jste do toho zatáhla, když jste mě na ulici poprosila, abych byla vaší služkou!“ Konečně se mnohé přiostřuje. Pozlátko zdánlivé dokonalosti dostává pár výchovných. Mia kdysi nabídku přijala, protože podle svých slov chtěla ochránit svou dceru: před nástrahami zbohatlického života. Jedna z režisérek (bohužel loni – 2020 – zesnulá) Lynn Shelton u mě zabodovala s nezávislým dramatem Sestra její sestry. Příjemně plynoucí konverzačku s několika životními pravdami přinesla i její hořkosladká komedie Laggies. Jiný z režisérů Michael Weaver se zase dlouho motal okolo Californication. Originální uchopení témat, silné postavy. Jenže tady mi poloha některých postav nesedí. Opravdu si pustím do svého soukromí někoho, komu evidentně nedůvěřuji? A co ty jejich prazvláštní debaty o přátelství? Naštěstí vše vyvrcholí solidní hádkou, která sérii zřejmě rozpůlí na předtím a potom („Bělošky se vždycky chtějí kamarádit se svými černými služkami. Já ale vaše služka nikdy nebyla. A nikdy jsem nebyla vaše kamarádka!“). Zarputilost Mii v případě kolegyně z práce Bebe pořád nechápu. Zda ona si sama sobě nepotřebovala dokázat, že její někdejší rozhodnutí bylo správné? A kdo dá dítěti lepší život? Bebe potřebuje na dobrého právníka balík peněz, podle Eleny z druhého tábora nesmí mít čas, aby se na spor o péči připravila. Jenže peníze nesvedou všechno („Za kolik peněz byste své děti prodala vy?“). ()